Kümnes TTÜ e-Sport leiab esmakordselt aset suvel

Pilt on eemaldatud.Kõikidele huvilistele avatud TTÜ e-Sport tuleb taas. Juba kuus aastat tagasi hoo sisse saanud võrgupidude sari saab jätku 16.-18. augustil, kui Tallinna Tehnikaülikooli aulasse koguneb kuni 160 arvutimängude huvilist, et selgitada välja parim. Seekord astutakse võistlustulle kahes mängus – League of Legends ja Dota 2.

Tallinna Tehnikaülikooli IT-teaduskonna üliõpilasnõukogu poolt korraldatav TTÜ e-Sport ürituste sari sai alguse 2007. aastal, kui koostöös TTÜ mehaanikateaduskonna üliõpilasnõukoguga korraldatud võrgupeol osales ligi 20 tudengit. Nüüdseks on e-Sport kevadine ning esmakordselt ka suvine võrgupidu kasvanud keskmiselt 200 külastajaga suurürituseks, kuhu on oodatud nii tudengid ning muud mänguhuvilised nii siin- kui ka sealpool riigipiiri.

Juba 26.-28. juulil toimub League of Legends’i online turniir, mille võitja teenib tasuta pääsmed üritusele. Lisaks sellele on võimalik tasuta pääsmeid võita läbi Facebookis toimuva giveaway abil. Täpsem info ürituse Facebook’i lehelt.

TTÜ e-Sport 2013 Suvi suurpartner on Tallinna Tehnikaülikooli infotehnoloogia teaduskond. Turniiridest teeb ülekande videogamers.eu. League of Legends materiaalsed auhinnad panevad välja Photopoint ja Roccat ning Dota 2 materiaalsed auhinnad paneb välja SteelSeries.

Rohkem infot ürituse kohta TTÜ e-Sport kodulehelt ning Facebook’i lehelt

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.