fbpx Fujitsu tutvustas uusi ETERNUSe salvestuslahendusi | AM.ee

Fujitsu tutvustas uusi ETERNUSe salvestuslahendusi

Fujitsu Technology Solutionsilt tulid välja uued standardiseeritud salvestussüsteemid ETERNUS DX60 ja DX80, mis põhinevad eelmise põlvkonna süsteemidel FibreCAT SX60 ja SX80 ning ETERNUS 2000. Salvestid jõuavad poelettidele alates 1. juulist ning nende hinnaks on ca 59 000 krooni

Fujitsu Technology Solutions müügijuht Antti Vari ütles, et ETERNUSe tootevalikusse lisanduvad uued ETERNUS DX60 ja DX80 baastaseme RAID salvestussüsteemid, mida iseloomustab veel väiksem voolutarve, lihtsam haldus ja suurem töökindlus.

„Uued süsteemid sobivad hästi erinevatele rakendustele, sh salvestusvõimsuste ühendamiseks, juurdepääsuks andmekogudele ja e-posti teenusele, arhiveerimiseks ning varundamiseks ketastele. Neid saab kasutada ka virtuaalsetes keskkondades, mida hallatakse VMware VSphere ja Microsoft Hyper-V tarkvara abil,“ lisas Vari. Mudelitel on neli porti, millega saab SAN režiimis ühendada kuni 128 serverit. Hetkel on DX mudelid varustatud Fibre Channel liidesega, kuid lähiajal lisatanduvad ka iSCSI ja SAS liidesed.

Fujitsu tõi ühtlasi turule ka ETERNUS CS versiooni 4.1, mis oli varem tuntud CentricStor VT nime all ning mida kasutatakse enim suurte andmekeskuste puhul.

ETERNUS DX60 ja DX80 kaitsevad ketastel ja süsteemi vahemälus olevaid andmeid Data Block Guard funktsiooni abil, mis avastab vigased andmed ning parandab need automaatselt. Lisaks on süsteemidel CacheProtector funktsioon, mis kirjutab voolukatkestuse korral RAID kontrolleri vahemälu sisu välkmälusse. Erinevalt traditsioonilistest akudest laeb kondensaator end täis mõne minutiga ning võimaldab vahemälu kiiresti uuesti kasutada. Vari sõnul tähendab see, et süsteem jääb kaitstuks ka voolukatkestuse ajal ning on voolu taastudes tööks valmis. Uudne on ka andmete taastamiseks kuluvat aega vähendav Redundant Copy funktsioon, mis käivitub esimese kettatõrke ilmnemisel ja kopeerib automaatselt ketta sisu.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.