fbpx Suurelt ja odavalt: mai lõpu pakkumine mälukaartidele, sülearvutile ja robottolmuimejale | AM.ee

Suurelt ja odavalt: mai lõpu pakkumine mälukaartidele, sülearvutile ja robottolmuimejale

(Sisuturundus)

Mai lõpuks oleme Gearbesti suurest tootevalikust välja otsinud kolm head pakkumist. Ühist nimetajat neil pole, lihtsalt need on head pakkumised ja neile konkreetsetele mälukaartidele on veel ka maailma esmaesitluse soodustus 27. maini. 

Vaatame lähemalt.

Alfawise´i veekindel micro-SD mälukaart

MicroSD veekindel mälukaart.

Alfawise esitleb oma uusi veekindlaid värvikaid mälukaarte - kui väiksema mahuga kaartide kiirus sobib HD video jaoks, siis alates 64 GB mahust on kiirus piisav ka 4K jaoks. Kui 32 GB micro-SD maksab 3,87 eurot, siis 64 GB vaid 9 eurot ja 128 GB 18,9 eurot.

Jumper EZBook X4 Pro ultrabook - 378 eurot

EZbook X4 Pro

Õhuke 14-tolline ultrabook on Inteli Core i3 protsessoriga, Full HD ekraaniga, 8 GB operatiivmälu ja 256 GB SSD kettaga (vahetatav), taustavalgustusega klaviatuuriga ning üliõhukeste ekraaniservadega - vaid 6 mm. See tagab arvuti korpuse väiksemad mõõtmed, samal ajal kui ekraan säilitab oma 14-tollise diagonaali. Masin kaalub vaid 1,4 kg, seega on seda kerge igale poole kaasa võtta. 

See on paras kink edukale koolilõpetajale elluastumiseks või koolilapsele heade hinnete eest. Või siis lihtsalt puhkusepreemiaks - soodne ja kerge süler on väga hea reisikaaslane.

Alfawise V8S PRO E30B robottolmuimeja

Muidugi ei saa mööda vaadata ka praegu eriti soodsast Alfawise´i robottolmuimejast, mis maksab vaid 153 eurot. Alles see oli, kui sellised masinad olid neljakohalise hinnasildiga, nüüd on jõutud juba päris poolesaja euro piirile. Sellest odavast hinnast hoolimata oskab masin puhastada kuivalt ja niiskelt, kaardistab ruumi, on mobiiliäpist juhitav, toetab Google´i ja Amazoni hääljuhtimist, mahub tänu 76 cm paksusele ka igale poole kappide ja diivanite alla ning saab korraga hakkama kuni 15 ruutmeetri puhastamisega.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.