fbpx Sülearvutid | AM.ee

Sülearvutid

Artiklid (ja blogid) sülerite teemal.


Kui kaua kestab äriklassi sülearvuti ja mis määrab selle pikema eluea?

Ühe levinud ettekujutuse järgi on äriklassi sülearvutid need, mida ostavad ettevõtted liisinguga kolmeks aastaks ning pärast seda tulgu või veeuputus. Kodukasutaja aga pigistab oma masinast välja nii palju aastaid, kui vähegi võimalik. Tegelik elu aga on siiski teistsugune ja äriklassi sülearvuti kestab tunduvalt kauem.

Huawei MateBook 14 tipptasemel graafika ja vastupidav aku: nii tööks kui meelelahutuseks

(Sisuturundus)

Tehnoloogiafännide poolt oodatud sülearvuti Huawei MateBook 14 on saavutanud maailmaturgudel tähelepanu erakordsete tehniliste näitajate poolest, mistõttu täidab kõik ootused nii tööarvuti kui meelelahutuskeskusena.

Nüüd ka Eestisse jõudnud MateBook 14 on raputanud sülearvutite turgu oma erakordse tehnilise võimekuse poolest, mille poolest teeb silmad ette nii mitmelegi kallimast hinnaklassist seadmele turul, kinnitab Huawei Eesti koolitusjuht Jekaterina Mishina.

HP Elite X2 1013 G3 – tulevikuarvutid võivadki olla just sellised

Aastal 2012 tõi HP välja oma esimese Microsoft Surface Pro stiilis tahvel-sülearvuti Elite X1, mis on tegelikult suur Windowsiga tahvel, millele käib magnetiga külge õhuke klaviatuur-kaas. Seega on tegemist teatud olukordades hea ja mugava mobiilse masinaga, mida igale poole kaasa võtta. Testilaual on aga seekord 2018. aasta sügisest pärit kasutatud mudel Elite X2 1013 G3, mis saanud kuue aastaga olulisi täiendusi ning näeb praegugi välja üsnagi futuristlik.

Sülearvuti test. Dell Latitude 7480 – paras arvuti kodus töötajale

Dell latitude 7480 võib eemalt meenutada Thinkpadi – samasugune must, ärikasutajale omaselt paljude ühendusvõimalustega ning isegi hiirenupp klaviatuuril G, B ja H tähe vahel on olemas – küll mitte punase, vaid sinise servaga. Sel (kasutatud) sülearvutil on mitmeid vajalikke omadusi, mis sobivad hästi just kodukontorisse, meelelahutuseks ja mängudeks on natuke teised mudelid.

Dell Latitude 5420 – uus hall kontorimasin korporatiivsele kasutajale

Delli äriklassi sülearvutid on juba ammusest ajast kallimad kui mitmed Aasia ametivennad – põhjuseks parem vastupidavus, ärikasutajale orienteeritud sisu jne. Nii ka selle Latitude´iga – kindlasti saab võimekama riistvaraga Hiina, Taiwani või mõne muu sealtkandi tuntud või vähemtuntud tootja masina, kuid Delli puhul on selle ostjatel kindel usk, et kontoris peab see arvuti kauem vastu ja ei kustu vähemalt esimeste (liisingu) aastate jooksul ära.

Eestis jõudis müügile teine soodsam ja uudse jahutusega Huawei sülearvuti Matebook 14

Eestis jõudis Lisaks mai alguses saabunud Matebook X-ile müügile võimsa jahutussüsteemiga soodsam Huawei sülearvuti - 14-tolline õhuke ja mobiilne Matebook 14.

Matebook 14 sees on 10. põlvkonna Inteli Core protsessorid, vingeimas mudelis on Core i7-10510U protsessor ja eraldi NVIDIA GeForce MX250 eraldi graafikakaart. Protsessorile on Huawei ise ehitanud uudse jahutussüsteemi, mis aitab arvutil jääda jahedaks ka suure koormusega. Kerge metallkorpusega masin kaalub 1,49 kilogrammi ja on 15,9 millimeetri paksune.

Tänasest on Eestis müügil Huawei sülearvuti uus tippmudel MateBook X

Tavaliselt oleme me kevadel harjunud teada saama Huawei uutest telefonide tippmudelitest. Aga kuna neid siin pole, siis on Huawei põhitähelepanu meie turul praegu suunatud teistele tootesektoritele. Hiljuti toodi siinsele turule kõrvaklapid, mida testisime (Freebuds 4i), nüüd uus tippsülearvuti MateBook X, mis kaalub vaid 1 kg ja on välja freesitud kergest alumiiniumi-magneesiumi sulamist.

Sülearvuti test. Thinkpad T470s – enam klassikalisemaks minna ei saa

Eks tasapisi jääb aina vähemaks neid, kes mäletavad omaaegseid musti traditsioonilisi Thinkpade, mida iga endast lugupidav kontor kasutas ning kui mõned aastad kasutamist amortisatsiooni nulli viisid, osteti järgmisena jälle needsamad mustad Thinkpadid. Mitte sellepärast, et vanadel midagi kahe-kolme aasta pärast viga oleks olnud, vaid lihtsalt korporatiivne poliitika nõuab seadmete väljavahetamist uuemate ja kiiremate vastu.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.