VIDEO: Lumix S1 Esmamuljed - Lumix-i esimene täiskaader-hübriidkaamera.

Lumix on sisenenud täiskaader-hübriidkaamerate maastikule. APS-C suuruses sensorid on vahele jäetud ning mindi micro 4/3 sensorilt otse 35 mm peale. 

Videograafide hulgas väga populaarsele GH5-le on tulnud lisa täiskaader S1 näol, ning S1R, mille otsene konkurent on Sony a7R ja Nikoni Z7. 

Õnnestuski testida kaamerat tunnikese demoüritusel ning väga sügavat muljet see ei jätnud. Võimalik, et ka selle pärast, et tegu oli prototüübiga. 

Küll aga oli selge, et sellel on eeliseid nii Canoni, Nikoni kui Sony kaamerate ees. Olgu selleks ergonoomika või funktsionaalsus, oleme meie igatahes põnevil. Peamine, et kaamerat ei ole ära kastreeritud ning on eelkäijatest võetud paremik ning seda täiendatud. 

 

Peale pressiüritust õnnestus saada aga veel kord ligi ööpäevaks kaamera enda kätte. 

Vaadates sealt tulnud foto- või videomaterjali, olen tulemusega väga rahul ning ei jõua ära oodata, kui Eestisse jõuab reaalne demoseade. Paraku Preproduction seadmetel on hulgaliselt agasid - riistvara või tarkvara tasemel. Samuti on Lumix üsna edumeelne kaamerate uuendaja ning lootust on, et funktsioonid, mis võiks paremini töötada, seda ka poole aasta pärast teevad. 

Pildid on teravad, kuid oleks imelik ka, kui ei oleks 2300 € objektiiviga. 50 mm F1.4. Panen mõned pildid paari päeva jooksul Arvutimaailma Instagrami. 

Uute videotega kursis olemiseks soovitan vajutada subscribe ja kellukest https://goo.gl/mrFLwh. Samuti oleme avatud video-ideedele, mis jäta kommentaaridesse Youtube´is. 

Hinda näed HV-st: https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=DC-S1 

Muude tegemistega saab kursis olla siin:

https://www.facebook.com/arvutimaailm/ 
https://www.instagram.com/arvutimaailm/ 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.