Viirus jälle süüdi: suured tegijad jätavad järjest Las Vegase tehnoloogiamessile CES minemata

Ehkki Las Vegases toimuv üks suurimatest allesjäänud tehnoloogiamessidest toimub juba mõne päeva pärast, ähvardab korduda 2020. aasta stsenaarium, kus pandeemiakartuses suured tehnoloogiafirmad järjest oma osalust tühistasid.

Kolmapäeval teatas Lenovo, et ei osale siiski CES-il ja kutsub kõik oma töötajad messilt tagasi.

Reedel otsustas Microsoft, et Omicroni viirusetüve kiire leviku pärast ei lähe ka nemad CES-ile Las Vegases, kirjutas Reuters

Enne Microsofti olid oma messil kohapeal esindatusest loobumisest teada andnud veel General Motors, Alphabet (ehk Google´i emafirma), Meta (ehk Facebooki emafirma), Twitter, AT&T, Amazon.com, Pinterest jt.

Intel täiendas oma CES-il osalemise kava ja teatas, et terviseametnikega konsulteerides otsustasid nad viia messil osaleva personali hulga miinimumini ja eelistavad kõigil üritustel digital first ehk virtuaalset esitlemist.

Praeguse seisuga siiski mitmed suured tehnoloogiafirmad osalevad: Samsung, LG Electronics, Sony, AMD, Qualcomm jt. CES-i korraldaja CTA kinnitas, et vaatamata paljude suurtegijate ärajäämisele kohapealne mess ikkagi toimub ja ei koli virtuaalsusse.

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.