Incapi Kuressaare tehases avati uued moodsad tootmisseadmed

Saaremaal tegutsevas elektroonikatootmise ettevõttes Incap Estonia avati kaks uuendatud SMT tootmisliini ja kolmas uus SMT tootmisliin. 1,35 miljoni euro suurune investeering kasvatab tehase SMT tootmisvõimsust enam kui 50%.

Incap Estonia juhi Margus Jakobsoni sõnul toetab SMT (surface-mount technology ehk pindmontaaži tehnoloogia) investeering ettevõtte kiiret kasvu ja paindlikkust klientide teenindamisel. Elektroonikatootmise seadmed soetati Kuressaare tehasesse SMT Renting ettevõttelt rendi-põhimõttel.

“Otsustasime uuendada kahte olemasolevat tootmisliini, et muuta tootmisprotsess kiiremaks. Kolmas 30 meetri pikkune liin aitab omakorda aga suurendada meie SMT tootmisvõimsust ning kasvatada seda ühtekokku tänu investeeringutele koguni üle 50%,” selgitas Jakobson. Vastavatud tootmisliinidel hakkavad valmima elektroonikaseadmete sisu olulisimad osad.

Rahvusvahelise elektroonikaseadmete tootjana pakub Incap nii suurtele tööstustele kui ka alustavatele idufirmadele uusima tehnoloogia abil valmistatud elektroonikaseadmete lahendusi. Incapi elektroonikat võib leida näiteks kaugloetavatest elektriarvestitest, tänavatel sõitvatest kergliikuritest, Eesti erinevate piirkondade nutikatest tänavavalgustitest kui ka maailma suurima merekontserni seadmetest või tuntuima liftitootja süsteemidest.

Tänavu 17. jaanuaril oma 23. sünnipäeva tähistav Incap Estonia on osa Incap Corporationi kontsernist, mis tegutseb lisaks Eestile ka Soomes, Indias, Slovakkias, Suurbritannias.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.