fbpx Palju õnne süsteemiadministraatorid - täna on teie pidupäev | AM.ee

Palju õnne süsteemiadministraatorid - täna on teie pidupäev

Igal aastal tähistatakse juuli viimasel reedel rahvusvahelist süsteemiadministraatorite päeva - see olevat statistiliselt see tööpäev, kus tehakse aastas kõige vähem tööd. Ühtlasi tähendab see ka, et süsteemiadministraator saab end lõdvemaks lasta, kui kasutajad on kõik puhkamas või kuumusest niisama oimetud.

Tundub, et ka süsteemiadministraatorid puhkavad, sest Sysadminday koduleht on ka maas (nüüd juba töötab). Aga natuke saab teemasse sisse elada Sysadminday Facebooki-lehel.

Sel tähtsal päeval peaksid süsteemi kasutajad oma süsteemihaldjat meeles pidama mõne meeldejääva kingitusega. Tavaliselt sobib (suurema eelarve juures) mõni vinge tehnoloogiline vidin, keskmise eelarve juures mõne ürituse piletid kahele, kesisema eelarvega võib siiski süsteemide elushoidjat meeles pidada mõne maiustusega. Lilli tavaliselt ei oodata.

Kasutajatel võib aga täna tekkida probleem oma süsteemiadministraatori äratundmisega: tõeliselt hea süsteemiadministraator jääbki märkamatuks, sest kõik toimib ja tema sehkendab kuskil oma juhtmeid ja kaste täis ruumis ja eriti tihti sealt ei välju. Küsi teadjamatelt, kellele täna teie firmas õnne tuleb soovida. Süsteemiadministraatorid saavad aga selle artikli oma sisevõrku postitada, et inimeste teadlikkust tähtpäevadest suurendada.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.