Terminalid

Võimalik, et terminalidest on midagi ka praegu kirjutada. Vanasti tähendasid nad lahjasid võrguarvuteid, mille tarkus ja mälu asusid serveris.


Starman ja Elisa uuendasid teleteenust - sisu jääb samaks, aga on paremini kättesaadav

Eile avalikustasid Starman ja Elisa unikaalsete lahendustega nutitelevisiooni, mis toob kliendini tema vaatamisharjumustele vastavad temaatilised maailmad ning võimaldab meelepärase saate või filmi üles leida kõigest mõne nupuvajutusega.

Näiteks saab otsida kõikides kanalites viimase seitsme päeva jooksul näidatud filme. Need olid ka varem 7 päeva järelvaatamises olemas, aga nüüd on eraldi välja toodud. Lähipäevadel hakkab uuendus jõudma kõigepealt Starmani uutesse digiboksidesse, hiljem kõigisse teistesse. Uued Starboksid on kandilised, vanemad pealt natuke ümarad.

Kas pangandus kaotab äppidele? Mobiilirakendused võtavad teenuseid üle

Mõni päev tagasi tutvustas Bigbank uuringut, milles nenditi, et Eestis on 153 000 mobiilsest krediitkaardist huvitatud inimest. Arvestades, et Eestis on täna ligi 340 000 plastikust krediitkaarti, on selge, et turul on kohe toimumas oluline muutus.

Bigbanga juhatuse esimees Kaido Saar on seisukohal, et traditsionaalse panganduse hiilgeaeg on lõppemas ning tugevalt puhumas uued väikepanganduse tuuled.