fbpx Canon toob turule uues formaadis mobiilse kaamera Legria mini | AM.ee

Canon toob turule uues formaadis mobiilse kaamera Legria mini

Canon on tuntud kui traditsiooniliste peegel- ja kompaktkaamerate tootja. Kaamerad on head ja profid valivadki tavaliselt kahe suure tegija vahel, kellest üks on Canon. Samas on kasutajate käitumine muutunud ja kompaktset, lihtsat ja kergesti paigaldatavat kaamerat on vaja.

Canon Legria mini ongi selline kummaline kõikide niššide vahele halli tsooni jääv kaamera. Kuid siiski täiesti kindla kasutusvaldkonnaga.

Selles on ühendatud Canoni ülilainurkobjektiiv, multifunktsionaalne muudetava nurgaga LCD-ekraan ning sisseehitatud tugijalg. Lisaks sisaldab seade HD-videosüsteemi ja WiFi-ühendust.

Legria mini on kaasaskantav ja kerge kaamera, millel on uuenduslik disain mustas, hõbedases või valges toonis. Välimus erineb oluliselt tavapärasest kaameradisainist. Lisaks pakub sisseehitatud tugijalg suuremat vabadust käed-vabad-filmimiseks ning võimaldab kasutajatel kaamera tagant ära tulla ja ise oma videos osaleda.

Canoni loodud ülilainurkobjektiiv f/2,8 võimaldab kasutajatel filmida täis-HD videosid vaatenurgaga 160° ja fotosid vaatenurgaga 170°. Soovides filmida tavapärasemas stiilis, tuleb puudutada vaid mahutundlikku LCD-puuteekraani, et vaatevälja 71° nurgale seada.

6,8 cm diagonaaliga (2,7 tollist) LCD-puuteekraani saab keerata kas tahapoole või jäädvustatava objekti suunas, tänu millele on kasutajatel palju jäädvustamisvõimalusi ja -stiile, mille seast valida.

Näiteks saab täpseks autoportreteerimiseks ekraani enda poole suunata või madalalt filmitud kaadrite jäädvustamiseks suletuna hoida.  Kaamera orientatsioonituvastussüsteem tagab, et kuvatav pilt on alati õiget pidi, mistahes asendis kaamera ka ei ole.

Sisseehitatud tugijalg on ideaalne käed-vabad-filmimiseks, toetades kaamerat kuni kaldenurgani 60°, mistõttu puudub vajadus statiivi kasutamiseks. See toetab ka mitmeid erinevaid loomingulisi võttenurki, sobides ideaalselt nii näiteks peegellaua tagant meigiõpetuse kui stuudiopõrandalt tantsusammude filmimiseks.   

Ka pildikvaliteet on ka Legria mini puhul kesksel kohal. HS-süsteemis on ühendatud Canoni loodud tundlik tagantvalgustusega 1,2/3-tolline CMOS-sensor Canoni enda töötlusplatvormiga DIGIC DV 4, et pakkuda minimaalsete anomaaliate ja müraga videoid ja fotosid.

Tulemuseks on hämaras suurepäraste omaduste ja laia dünaamilise ulatusega selge ja ergas täis-HD-video (1920 x 1080) või fotod lahutusvõimega 12,8 MP.

Tänu sisseehitatud stereomikrofonile pakub Legria mini videotele ka väga kvaliteetset heli, mis on täiuslik näiteks mõne õppevideo või rahvarohkemas kohas vestluse filmimiseks. Helikvaliteedi täiustamiseks saavad kasutajad valida helistseenivalikust veel täpsustavaid režiime, näiteks muusika või kõne.

Kasutajate jaoks, kellele meeldib oma videoid mitme seadmega ja sotsiaalvõrgustikes jagada, on kaameral olemas sisseehitatud WiFi-ühendus. See hõlmab ka reaalajas voogedastuse kaugjuhtimise funktsiooni, mis aitab iOSi või Androidi kasutajatel oma nutitelefoni või tahvelarvuti rakendusega filmimist kaugjuhtida.

LEGRIA mini põhiomadused

  • 170° ülilainurgaga objektiiv
  • Muudetava nurgaga LCD-ekraan ja sisseehitatud tugijalg
  • Ülilainurk- ja lähivaate kiire vahetamine
  • WiFi, reaalajas edastus ja jagamine
  • Täis-HD kvaliteediga filmimine
  • HS-süsteem: 12,8-megapiksline CMOS ja DIGIC DV4
  • Sisseehitatud stereomikrofon, helistseenivalik
  • Orientatsioonituvastus
  • Peegelpildis jäädvustamine / taasesitus
  • Aeg- ja kiirluubis filmimine, aegvõtted

Kaug-failihalduri funktsiooniga saab kaameraga LEGRIA mini jäädvustatud pilte ja videoid brauseriga, nagu Safari või Internet Explorer, ka teistes seadmetes vaadata (nt tahvelarvuti või laiekraaniga monitor). Apple'i iOS-seadme kasutajad saavad ilma arvuti vahenduseta sotsiaalmeediaplatvormidesse, nagu YouTube ja Facebook, juhtmevabaks üleslaadimiseks kasutada Canoni lihtsat tasuta rakendust Movie Uploader. Ülejäänud kasutajad võivad videote arvutivabaks üleslaadimiseks kasutada aga Canoni Image Gateway keskkonda. DLNA-tugi tähendab, et kasutajad saavad oma videoid juhtmevabalt esitada ka ühilduvas teleris või arvutis.

Legria mini kasutajatel on võimalus mängida ka aegvõtterežiimiga, kasutades intervalle alates viiest sekundist kuni kümne minutini, jäädvustamaks kaadreid tempokatest olukordadest või aeganõudvatest tegevustest (nt toa kaunistamine).

Kiirluubis jäädvustuse funktsioon, mis filmib maksimaalselt 4-kordsel kiirusel, aitab luua meelelahutuslikke õppevideoid näiteks söögitegemise või ilu vallas.

Nende jaoks, kellele meeldib fotosid ja videoid efektsema ülevaate pakkumiseks ühendada, on seadmes olemas ka režiim Video Snapshot, mis jäädvustab enne iga pildi tegemist 4 sekundi pikkuse videoklipi ja ühendab need päevasündmusi kajastavaks lühivideoks.

Kaamera Legria mini saabub kogu Euroopas müügile 2013. aasta septembri keskpaigas.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.