fbpx Cat S60 - veel veekindlam, veel tugevam ja termokaameraga | AM.ee

Cat S60 - veel veekindlam, veel tugevam ja termokaameraga

FLIR-i termokaamerast mobiilidele me juba kirjutasime. Cat S40-st ka. Cat S60 aga sisaldab juba FLIR-i termokaamerat, see on esimene sisseehitatud termokaameraga nutitelefon, mille saab karmile missioonile kaasa võtta.

Termokaamera pole niisama iluasi telefoni küljes, vaid sobiv just karmidesse oludesse. Nii saab sellega näha ka pimedas, leida paksus suitsus väljapääsu või otsida inimesi. Lisaks termokaamera pildi näitamisele mõõdab S60 etteantud punktis temperatuuri 15 kuni 30 meetri kauguselt.

Tänu veekindlusele saab ka vee alla minna (üheks tunniks kuni 5 meetri sügavusele), pilte teeb kaamera 13-megapikslise tagakaameraga või 5-megapikslise esikaameraga.  Betoonile võib oma nutiseadme kukutada kuni 1,8 meetri kõrguselt.

Muidugi on kestvustelefonil LTE andmeside, kaheksatuumaline protsessor ja 3800 mAh aku, mis kestab kauem kui ühe ööpäeva. Kui veekindlates telefonides on tehnilised näitajad tavaliselt tagasihoidlikud, siis seekord päris nii pole. Mälu on 3 GB (RAM) ja 32 GB (flash), operatsioonisüsteemiks uusim Android 6.0 Marshmallow. Ekraan on 4,7-tolline ja mitte eriti suure resolutsiooniga, pakkudes vaid 720p kvaliteeti. See-eest on ekraan väga ere ja kasutatav ka märjalt, kriimustuskindluse tagab Gorilla Glass 4.

Hinnaks tuleb arvatavasti ca 650 eurot. Palju raha küsitakse kaasatuleva termokaamera pärast, mis mõned aastad tagasi maksis terve varanduse. Müügile saabub millalgi maikuus sel aastal.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.