Mobiiltelefonid

Kõik mobiilidest, nutitelefonidest ja pihuarvutitest.


VIDEO: Kui hästi peab vastu Iphone? Ülevaade pärast 720 päeva

Igas seltskonnas on üks, me kõik teame ühte sellist. Ka meie toimetuses on üks nn applepe|)3, kes järatud puuvilja usku ja kuna tema Iphone 7 sai just 2 aastaseks. 

Gert võtab põgusalt kokku, kuidas on iganenud tema põhitelefon ning kas seda sobib ka kaks aastat hiljem või isegi kasutatud peast soetada.

Aga mis saab edasi? Mis saab olema järgmine telefon? 

Täpsemalt juba videos.

Õnneks on Poola lähedal - GearBesti kaup kohale 5 päevaga ja lisaks veel soodustus ka

(Sisuturundus)

Kunagi, kui oli populaarne veel maad mööda Kesk- ja Lääne-Euroopasse sõita, saabus alati teele pikk ja igav Poola oma kitsaste rekkasid täis maanteede ja ahelküladega nende ääres. Ajad on muutunud - Poolat saab läbida pikki siledaid kiirteid mõõtes ning muidugi tasub teha peatus ka nendest veidi eemale jäävates maalilistes külakestes ja linnades. Kuid Poola aitab meid ka soodsa Hiina kraami kiiresti kättesaamisega, sest Gearbestil on seal ladu.

Samsungil on nüüd ka kolme tagakaameraga telefon Galaxy A7 AM 20. september 2018 - 20:22

Samsung toob sel sügisel turule uue liikme oma keskklassi Galaxy A seeriasse – Galaxy A7. Selle seadme tagaküljel on kolme kaamera süsteem, mis lubab teha lainurkpilte ja ka udustatud taustaga nn bokeh-fotosid.

Täna öösel algab uute iPhone’ide eelmüük AM 20. september 2018 - 17:29

Eeloleval ööl algab Telia e-poes Apple’i uute nutitelefonide iPhone Xs ja iPhone Xs Max eelmüük.

Tegu on uute ja tehnoloogiliselt kõige arenenumate iPhone mudelitega, mis pakuvad klientidele värskeimat iPhone’i innovatsiooni. 

Kliendid saavad iPhone Xs ja iPhone Xs Max mudeleid eelmüügi korras tellida Telia e-poest alates 21. septembrist kell 00:01.

P.S. Ka Tele2 alustas eelmüüki südaööst, nende link siin.

VIDEO: TOP 3 parimat telefoni alla 400 €

Peamiselt oleme rääkinud kallitest seadmetest, millest tore lugeda, vaadata. Võttes arvesse, et Eestis on üsna vähe inimesi, kes vajaks 1000€ telefoni, on neist mõnevõrra mõttetu praktilises mõttes rääkida. 
Kuna meie laualt käib läbi ka soodsamaid seadmeid ning vahe on oluliselt suurem, kui kallimas otsas, hakkame koostama oma eelistusi eri valdkondades. 

Esimesena võtame ette telefonid hinnaklassi <400€ 
Selle raha eest on võimalik osta vanu lipulaevu ning uut keskklassi. 

Palju hakkab maksma uus iPhone Xs, Xs Max ja Xr?

Ka meie toimetuses on, nagu noortele meeldib öelda, "Applepede", kes kohe järgmisel päeval võttis Telia toru otsa ning tahtis uut, eile välja kuulutatud Iphone´i soetada. Ongi vana 7 juba välja ostetud ja aeg uus laenukoorem peale võtta. 

Paraku telefoni talle siiski kohe müüma ei soostutud, kuid teada sai hinnad.

iphone XS

iPhone Xs 
64 GB - 1169€
256 GB - 1349€
512 GB - 1549€

Xiaomi Mi 8 vs Pocophone F1 - mis neil vahet? AM 13. september 2018 - 13:01

(Sisuturundus)

Kuigi mõnede tipptelefonide hinnad on juba läinud neljakohaliseks, on endiselt olemas väga häid ja odavaid mobiile. Xiaomil on välja tulnud koguni kaks väga soodsat telefoni, mille tehniliste näitajate osas pole häbeneda midagi. Vaatame lähemalt.

Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8

Nokia 3.1 - natuke retrot moodsas kuues Kaido Einama 11. september 2018 - 17:56

Mäletate veel seda Microsofti vana operatsioonisüsteemi? Omal ajal oli see täiesti hea, graafiline ja puha, paljud kasutajad meenutasid seda veel hea sõnaga üheksakümnendate lõpuni. Praegugi mõjub selle välimus värskendavalt, aga igapäevaselt kasutamiseks mõjub natuke veidralt.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.