fbpx Aeg printer taskusse pista ja kaasa võtta | AM.ee

Aeg printer taskusse pista ja kaasa võtta

Mobiilsus on saanud elustiiliks, tihti kohtab tänaval ennastunustavaid instagrammijaid ja teiste saadetud piltide mobiilist vaatajaid, kes hajameelselt vastu laternaposti põrkavad. Kuid ikka leidub ka piisavalt neid, kes õhkavad paberi järgi, tahavad oma (või sõbra) pilti nuusutada ja paberil käes hoida. Kuid kellel on aega väljatrükkimiseks koju tindiprinteri manu minna? Või mis veel fossiilsem - fotolaborisse? Justnimelt, pilt peab kohe välja tulema. Ja kui käru juhuslikult kaasas pole, peab printer taskusse mahtuma. LG Pocket Printer mahubki.

Iseenesest näeb taskuprinter välja nagu kõvasti ületoidetud mobiiltelefon - paks ja natuke suurem. Mobiilist, tahvlist või sülerist (või ka nutikaamerast, mis suudab WiFis suhelda) võtab printer pildid vastu üle NFC, Bluetoothi või USB. Printeriga tuleb kaasa ka 30-leheline Zink paberi pakike.

LG pakub nutitelefoni laadimiseks spetsiaalset LG Pocket Photo äppi, mis teeb pildi, töötleb ja trükib välja. Kõik-ühes tagab lihtsa pilditootmisprotsessi äpisiseselt algusest lõpuni.

Zink Paper, mida kasutatakse, pole tavaline tindiprinteri paber. Tegemist on tehnoloogia poolelt värvilise termoprinteriga, mis kuumutab paberil asuvat punkti sobiva värvi väljailmumiseks. Ühe laadimisega trükib välja kuni 20 fotot, laadimine võtab 500 mAh akul aega 1 tund 30 minutit. Paber on ka taskuformaadis - 5 x 7,6 cm. Taskuprinter teeb edukalt ka dokumendifotosid.

 

TEHNILISED ANDMED
Taskuprinter LG Pocket Photo

Hind: 131,60 eurot (Galador)
Platvormid: Android, Facebook FileFormat, IOS
Ühendused: Micro USB, NFC Tag, Bluetooth
Aku: Li-Polymer (7,4V , 500mA), laadimisaeg 1 tund 30 minutit
Väljatrükke ühe laadimisega: 20 lehte (Bluetooth)
Kiirus: 40 s/lehekülg, 640 x 1224 pikslit
Mõõtmed: 72,4 x 120,9 x 24,0 mm
Kaal: 212 g

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.