Elisa uue põlvkonna teleteenus töötab igal nutiseadmel ja igasuguse netiühendusega

Meelelahutuse ja telekommunikatsiooni ettevõte Elisa tutvustas eile uue põlvkonna TV-teenust, mis töötab igal nutiseadmel. Uus lahendus põhineb Google Android TV platvormil, sisaldades nii Elisa meelelahutusmaailma kui ka partnerite maailmatasemel sisu, kuid sama sisu saab kasutada ka erinevatel nutiseadmetel ilma eraldi seadmeta.

"Uus Elisa Elamus on teinud kaks revolutsioonilist muudatust – kliendini jõuab täiesti uuel tasemel kasutuskogemus ja laieneb meelelahutuse kättesaadavus. Sisuliselt tähendab see hüpet digiboksi kesksest maailmast nutiseadmete keskele,“"kirjeldas uudse meelelahutusteenuse turule jõudmist Elisa juhatuse liige, erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu. Tema sõnul on Elamus kasutatav kõikides nutiseadmetes ja smart-TV äppides sõltumata interneti pakkujast ning järgmise generatsiooni teleteenus toob ühtse kogemuse kõikidele ekraanidele parima pildi ja eksklusiivse sisuga.

Uus Elisa Elamus hõlmab endas sadade kanalite otse- ja järelvaatamist, Elisa Hub´i, Elisa videolaenutust ja Google'i, Viaplay ning Amazoni pakutavat meelelahutust. Android platvormil toimiv lahendus toob visuaalse meelelahutuskeskkonna, parima kasutusmugavuse, võimaldab pakkuda 4K sisu koos HDR pilditäienduse ja Dolby Digital helivormingu toega ning areneb ajas regulaarsete tarkvarauuendustega.

Uue teenusega koos tuleb turule ka täiesti uus Elisa Elamuse digiboks, mis lisaks TV-teenusele pakub võimalust teha nutikaks iga teler. Android operatsioonisüsteemi kasutav digiboks võimaldab laadida alla Play poest erinevaid Androidirakendusi ja mänge ning toetab ka Google Chromecasti, mille kaudu saab lihtsasti edastada meediat telefonist või sülearvutist juhtmevabalt telerisse. Lisaks tuleb kaasa ka uus vahetatavate esipaneelide, taustavalgustuse ja häälkäsklustega pult, mis toimib Bluetoothi tehnoloogial ning millega saab teenust juhtida ilma otsenähtavuseta.

Elisa Elamus - seadmed

Elisa TV-valdkonna juht Silver Soomre selgitas, et uus lahendus valmis koostöös rahvusvaheliste partneritega nagu 3SS, Technicolor ja Tech4home ning Elisa on ainus Eestis, kes pakub nn operator tier teenust. "Android TV platvorm on koostöös partneritega kohandatud just meie ning meie klientide soovidele ja uus Elisa Elamus toob suurepärase vaatamiskogemuse praktiliselt kõikidesse seadmetesse – nii arvutitesse, nutiteleritesse, nutitelefonidesse ning loomulikult ka uude digiboksi. See tähendab, et ka Elisa eksklusiivsisu vaatamine pole enam pelgalt digiboksipõhine."

Uus Elisa Elamus töötab nii Elisa kaabli- kui mobiilivõrgus kui ka antenniga ühendusega, tööks sobib ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendus.

Lähemalt omaduste ja tingimuste kohta leiab infot Elisa kodulehelt.

Elisa Elamuse boks

Mis on uut?

  • Uus keskkond ja kasutuskogemus
  • Elisa Hub ja videolaenutus on kättesaadavad kõigile
  • iOS-i ja Androidi nutiseadmete äpid
  • Veebiäpp internetilehitsejates
  • Androidi äpp nuti-TV telerites (Sony, Philips, TCL); Samsung ja LG on tulemas
  • Kättesaadav kõikides internetivõrkudes sõltumata teenusepakkujast
  • Android TV 4K digiboks pakub uut pulti taustavalgustuse, hämarus- ja liikumisanduri, Bluetoothi toe ja vahetatavate esipaneelidega

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.