fbpx HP pakub kolme uut äriprintimislahenduste platvormi | AM.ee

HP pakub kolme uut äriprintimislahenduste platvormi

HP pakub uut äriprintimise infrastruktuuri, mis lihtsustab printimisteenuste tarbimist, vabastades ettevõtted igapäevasest printimistööde haldamise vajadusest, printeripargi toimimise monitooringust ja tarvikute haldamisest.

Uus infrastruktuur võimaldab HP edasimüüjatest partneritel teha lõpptarbijatele turu vajadustest lähtuvaid lepingulisi pakkumisi, milleks on  kolm programmi: Channel-led Pay-per-Usage (CLPPU), Smart Printing Service (SPS) ja Pay-For-Print (PFP):

- PFP on mõeldud tarvikutele: HP annab edasimüüjate kasutusse jälgimis- ning lepingujuhtimise infrastruktuuri. PFP automatiseerib kogu tarvikute tellimise, kättetoimetamise, arveldamise ning ladustamise – süsteem tunneb ära, mil printerikasseti täituvus langeb alla teatud piiri ning tellib automaatselt uued kassetid, mis toimetatakse kohale 48 tunni jooksul.

- CLPPU on mõeldud edasimüüjatele, kes on juba investeerinud või on investeerivad tulevikus infrastruktuuri, millega saab rakendada leheküljepõhist tasustamise ja mõõtmise süsteemi. HP annab edasimüüjatele ligipääsu komponentidele, nagu riistvara, tarvikud ja teenused ning edasimüüjad jällegi pakuvad süsteemi leheküljepõhiste lepingute tarbeks, kasutades oma infrastruktuuri.

- SPS on edasimüüjatele, kes on võimelised juhtima keerukaid süsteeme, mille tarbeks HP pakub kasutusel (usage-based) põhinevat infrastruktuuri.  HP pakub vajalikku infrastruktuuri, juurdepääsu komponentidele nagu riistvara, tarvikud ning teenused ning edasimüüjad pakuvad neid omakorda kasutusel põhinevatele (usage-based) lepingutele.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.