fbpx CES-i soodustus: robot, mis kõrvaldab tolmu ja mustuse | AM.ee

CES-i soodustus: robot, mis kõrvaldab tolmu ja mustuse

(Sisuturundus)

Praegu on käimas maailma suurim tehnikamess CES. Las Vegases tutvustatakse uusi tehnikasaavutusi, mis varsti jõuavad ka meie poodidesse.

Sel puhul jagab Gearbest kuponge. Euroopas väga populaarseks müügihitiks osutunud Xiaomi robottolmuimeja saab praegu soodushinnaga. Xiaomi VIOMI V2 Pro maksab 352 eurot, millele lisandub umbes 5,5 eurot transpordikulu, saabub seade Euroopa laost (Saksamaalt) ning makse enam hinnale ei lisandu. Saabumisaeg 3-7 tööpäeva. Kupongiga V404DB3AF1DEB000 on hind 332 eurot.

Seega saad juba nädala pärast uhiuue robottolmuimeja, mis lisaks tolmu imemisele käib niiske mopiga põranda üle, kui vaja ning oskab tööd planeerida nii, et kõik nurgad saaksid korralikult puhastatud. Kui märgid toas ära ala, mida ei puhastata (näiteks lapse ehitatud Lego lossi), siis robot jätab selle koha vahele ja ei lükka ehitust pikali. Saad ka märkida ala, mida on vaja erandkorras puhastada, näiteks kui köögilaualt mingi puru maha pudenes.

 
See masin ühildub ka Mi Home´i äpiga, seega saad ühendada oma robottolmuimeja Xiaomi nutika kodu lahendusega. Nii võib planeerida koristustöid selleks ajaks, kui kodust ära oled või juhtida mobiiliäpist, millal ja kuhu koristamine suunata.

Masin kasutab laserskännimist, suundub aku tühjenedes ise laadima ning jätkab täpselt sealt kohast, kus enne pooleli jäi. Robottolmuimejal on 550 ml tolmukast tolmu jaoks ning 550 ml veeanum mopi jaoks.

Robot ronib üle kuni 20 mm takistuste, imemisvõimsus on 2100 Pa ja aku tööaeg on 60 - 130 minutit. 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.