fbpx HP soosib e-posti teel printimist | AM.ee

HP soosib e-posti teel printimist

Printerid pole enam viimastel aastatel kuigi tormiliselt arenenud. Selleks, et midagi siiski nende traditsiooniliste lisaseadmete juures värskeneks, üritatakse muuta näiteks meie trükkimisharjumusi. Kui rohelised soovitavad üldse mitte eriti midagi välja trükkida, siis printeritootjad, nagu ka HP, tahavad väljatrükkimise muuta võimalikult lihtsamaks. Üks võimalus on trükkida, saates prinditava asja meiliga printerile. Siis pole enam oluline, kus väljatrükkija asub ja mis seadmest ta trükib (e-kirja oskab ka mobiil või teler saata). Vaja on teada vaid printeri e-posti aadressi.

Veebipõhise printimise lahendusega e-printimist võimaldavad seadmed võtavad printimistööd vastu veebist või e-kirjaga, juhul kui seadmete omavahelise võrguühenduse tagab ePrint tehnoloogia.

ePrint annab inimestele vabaduse trükkida fotosid, dokumente ja muud otse mobiilseadmetest. Mobiilseadmetest printimise lihtsustamiseks on kõigil uutel HP Photosmarti seadmetel hinnaga alates 99 eurost ePrint-funktsioon juba olemas. See võimaldab otseprintimist Apple iPadist, iPod Touchist ja iOS 4.2 kasutavatest iPhone’i seadmetest, samuti kõigist teistest e-posti funktsiooniga mobiilsetest seadmetest. HP lubab hoolitseda ka spämmi filtreerimise eest, et me ei hakkaks oma printeris paberile väljatrükituna nägema kõiki neid soovimatuid reklaame, mis e-postkaste muidu ummistavad.

Sel sügisel printeritele HP eAll-in-One Photosmart pakutavate uute printimisrakenduste seas on ka näiteks rakendus Bing Maps kaartide ja sõidujuhiste tarbeks ning samuti rakendus fotode trükkimiseks oma Facebooki kontolt. Kõik need väljatrükid saab teha veebi ühendatud printerist, ilma et oleks vaja kasutada arvutit.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.