HP tõi välja oma esimese veebiprinteri

HP tõi välja veebiühendusega koduprinteri HP Photosmart Premium with TouchSmart Web. Koos HP TouchSmart tehnoloogiaga saab printida otse veebist, vajamata selleks arvutit.

Kus selliseid vaja võiks minna? Ilmselt nendel kasutajatel, kes arvutit kardavad. Kuid ka meediaettevõtetel oleks kasulik näiteks ajalehelugejatele pakkuda tasuta veebiprinterit, mis ajalehe ise välja trükib - tuleb odavam, kui kojukanne. Kuid tavaliselt on sellised projektid jäänud seisma klientide puuduse taha - need, kes arvutit ei julge kasutada, ei julge ka (keerulist) printerit näppima hakata.

Uuel printeril on turulolevatest all-in-one tindiprinteritest kõige suurem LCD puutetundlik ekraan, diagonaaliga 11 sentimeetrit (4,33 tolli).

Internetiühendusega majapidamistele mõeldud printeril HP Photosmart Premium with TouchSmart Web on uus veebipõhine printimisplatvorm, mis kasutab HP printimisrakendusi. Sarnaselt teistele veebiühendusega seadmetele võimaldavad suure TouchSmart-paneeli kaudu juhitavad rakendused printida erinevat veebisisu. Lisaks printerisse paigaldatud rakendustele saavad kasutajad veebist alla laadida uusi, aja jooksul lisanduvaid rakendusi. Puudutades vaid sobivat printimisrakendust saab käivitada veebilehe, mida nad saab kohandada ning printida lihtsalt loetavas formaadis.

Esimestena liituvad uue rakendusega USA Today, Google, Fandango, Coupons Inc., DreamWorks Animation, Nickelodeon, Web Sudoku and Weather News Inc. Nende rakendustega on kasutajatel ligipääs kohandatud päevauudistele, maakaartidele, kupongidele, värvimislehtedele, kinopiletitele, retseptidele, isiklikele kalendritele ja teistele ressurssidele. Uued printerid ühenduvad otse ka kasutaja Snapfishi kontole, et vaadata, printida ning üles laadida fotosid. Kasutajatele on juurdepääs ka HP Creative Studio projektidele.

Lisaks saab Google Mapsis sisestada oma sihtkoha ning trükkida välja kaardi; Google Calendar’ist saab printida oma nädalakava. Samuti saab otsida ning printida retsepte. Uus printer annab ligipääsu ka Nickelodeoni ja DreamWorks Animationi värvimis- ning kujundite lehekülgedele, viimatinimetatud rakendusega saab vaadata ka uudisfilmide treilereid. Weather News Inc’ist saavad kasutajad leida nädala ilmaennustusi oma liikumiste planeerimiseks. Web Sudoku’st saab printida peamurdmisülesandeid.

Oma erinevate printimislahendustega nagu trükkimine, faksimine, kopeerimine ja skaneerimine on printer ideaalne mitmekülgsete vajadustega peredele, tootes laserkvaliteedis dokumente ning laborikvaliteedis fotosid. Täisvalik traadita ning traadituid ühendamisvõimalusi lubab printerilt trükkida otse juhtmevabast arvutist, bluetooth’i kasutavatest seadmetest, iPhone’ist ning iPod touch’ist kasutades HP iPrint Photot.

ENERGY STAR®’i nõudmistele vastav aparaat aitab paberit kokku hoida oma automaatse kahepoolse printimisega ning piirab pakendijäätmete tekkimist kasutades innovaatilist taaskasutatavat kotti, mis tehtud ümbertöödeldud plastikust.
Sügisel müüki tuleva HP Photosmart Premium with Touchsmart Webi hinnanguline jaehind saab olema 399 USA dollarit. Esialgsetel andmetel tuleb uus veebiprinter Eestis müüki 2009. aasta sügisel.
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.