VIDEO: 2019. aasta kõige huvitavam telefon?

Kõik räägivad volditavatest telefonidest ja kui äge see on, kuid Kellel neid tegelikult tarvis on?! Tehnoloogiliselt äge, aga praktikas üsna kasutu. Kuid Sony tegi ja lubas teha veelgi midagi sellist, mis AM-i videotoimetust reaalselt erutas!

Sony on olnud nutifonide maailmas võrdlemisi nõrk mängija, eriti viimastel aastatel. Tootja ei suuda end piisavalt eristada ning kõik katsed on olnud head, aga mitte midagi erilist. 

Kõige hullem on olnud just olukord, et 80% telefonidest on Sony sensoriga, kuid Sony tundub olevat ainus, kes sealt pilti kätte ei saa.

See aasta tõotab tulla teistsugune. Sony uus lipulaev ei saa olema massidele mõeldud seade, aga sisu loovatele inimestele justkui rusikas õigesse kohta. 

 

See, et telefonil on silmafookus ning profikaameratega sarnane rakendus, pildiprofiilid jm, on tore, kuid eriti ägedana tundub kõlakas, et telefoni saab hakata kasutama kaameratel välise monitorina, miks mitte salvestinagi. 

Üldist enamust see ei koti, kuid kõigile, kes vähegi videoga tegelevad, oleks see väga hea uudis. Isegi kui see ainult Sony kaameratega töötaks. 

Pildimaterjali näeb valdavalt instagramis: 
www.instagram.com/arvutimaailm 

Kui meie sisu meeldib, vajuta subscribe ja kellukest. See on tootjatele tihti olulisem, kui toodetud sisu. 
https://goo.gl/mrFLwh 
Sh 1000 täitumisel hakkame rohkelt nänni jagama vaatajate vahel. 

PS AM-il käimas ka Lugejaküsitlus! Vastanute vahel loositakse välja Nokia 5.1 nutitelefon.
https://www.am.ee/Lugejakusitlus-2019

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.