VIDEO: miks maksab äriklassi süler nii palju?

Sülearvuti valik on üsna tihti tüütu ja aeganõudev protsess. Hinnad algavad mõneasajast eurost ning lõppevad mitmete tuhandetega. Kuhugi vahepeale mahub äriklass, mis oma olemuselt hoopis iselaadi loom ning tihti jääb segaseks, mille eest säärase hinna välja käid.

Tihti ei ole äriklassi sülerid oma tehniliste näitajate osas valikus kõige-kõigemad, kuid minnes oma nõudmistes spetsiifilisemaks, muutuvad need aina loogilisemaks. 

Äriklassi sülerid on mõeldud vastu pidama ning vaadates kasutatud sülerite rivi müügisalongis, on näha, et just need masinad, olgugi tihti 3-4 a vanad, näevad välja nagu uued. 

Magneesium, alumiinium, terasraamid jne on võtmesõnadeks. Rabedat plastikut on vähe ning näiteks HP Elitebook seeriat on isegi MIL standardile vastavuses testitud.

Samuti räägib äriklassi kasuks näiteks turvaline ekraan, kui soovid, et kõrvalised pilgud ei näeks, mida ekraanil vaatad või täiendav krüptolahendus, mis tagab, et olulisi andmeid ei liiguks võõrastesse kätesse, isegi kui arvuti algosadeks võtta. 

Sh kui paljudel arvutitel on ekraan kaitstud näiteks Gorrilla glass-iga? 

Nende videote eesmärk pole inimesi veenda konkreetseid sülereid ostma, vaid tutvustada HP näitel, kuidas erineb äriklassi süler nn tavalisest laiatarbekauba-sülerist, mis paari aastaga ära väsib. 

Vaatame äriklassi sülearvutitele otsa HP näitel, millest mudelitähisega Elitebook 1040 G5 on mõeldud olema liikuvaks kontoriks, kus just turvalisusekraan ning kaalu ja robustsete materjali kombinatsioon.
 

 

Natukene soodsam kuid materjalide osas sarnane HP Elitebook 840 G5.
 

 

Uute videotega kursis olemiseks soovitan vajutada subscribe ja kellukest https://goo.gl/mrFLwh. Samuti oleme avatud videoideedele, mis jäta kommentaaridesse Youtube´is.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.