Arvutimaailm FacebookisArvutimaailm Twitteris Arvutimaailm Youtube´isInstagram

Legendaarse pulsikella Xiaomi Mi Band 4. põlvkond tuli välja värvilise ekraani ja paljude lisadega

Legendaarne odav ja kauakestva akuga Xiaomi pulsikell sai täienduse - uus neljas põlvkond on nüüd värvilise ekraani, paljude lisafunktsioonide ja endiselt ligi 20-päevase ooteajaga. Juba saab seda kella eeltellida ka - esialgse hinnaga 45 eurot.

Umbes Jaanipäevast müüki saabuv aktiivsusmonitor on senisest suurema 0,9-tollise diagonaaliga (Mi Band 3 oli 0,78-tolline) AMOLED-ekraaniga, millel on palju värve, nii et ekraanil saab kuvada isegi värvilisi taustapilte.

Xiaomi Mi Band 4

Veekindlus on tagatud kuni 50 meetri sügavusele sukeldudes, häälkäsklusi saab jagada virtuaalsele assistendile (paraku toetab see mudel esialgu vaid Xiaomi Xiao AI assistenti).

Vanad tuttavad omadused on kõik alles: pulsimõõtja, kaloriarvestaja, sammulugeja, unejälgija, mobiiliäppide teadete ekraanil kuvamine jne. Bluetooth 5.0 tagab energiasäästliku ühenduse, aku on ka pisut suurem - 135 mAh eelmise 110 mAh vastu ja kestab värvilist ekraani toites ikka sama palju kui eelmine põlvkond - 20 päeva.

Uutest äppidest on olemas näiteks muusikapleier, millega telefonist mängivat muusikat juhtida, nutikodu rakendusega saab juhtida ka Xiaomi nutikodu seadmeid ja võtta vastu alarme.

Xiaomi Mi Band 4

Täiustatud on asendi- ja kiirendusandurit, et samme ja liikumist veel täpsemalt tuvastada. Kuueteljeline güroskoop oskab nüüd eristada erinevaid liikumisviise ja neid automaatselt jälgida. Sealhulgas on olemas nüüd ka ujumise träkkimine, arvestades erinevaid ujumis-stiile.

Siin on meie eelmiste põlvkondade Mi Bandide testid:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.