fbpx HP väitel 90% firmadest ei jälgi printimiskulusid | AM.ee

HP väitel 90% firmadest ei jälgi printimiskulusid

90 protsenti firmadest ei monitoori printimiskulusid, kuid samas kulutavad maailma ettevõtted kuus protsenti aastatulust printimisele ja digitaalsele pildindusele, mis mõnedel puhkudel ületab  kahekordselt firmade IT-eelarve, teatas HP.

Jean-Pierre Le Calvez HP-st tõi esile, et iga printimisele kuluva dollariga kaasneb üheksa dollarit haldamiskulu, millest 90 protsenti ei ole üldse seotud seadmetega.

Kokku on ettevõtete printimise ja digitaalse pildinduse globaalne turumaht 121 miljardit USA dollarit, millest 57 miljardit on riistvara ja tarvikute osa.

Kulude kärpimine paari protsendipunkti võrra kajastub kasumiaruandes, HP hallatavad printimisteenused (Managed Print Services, MPS) võimaldavad piirata ettevõtete printimiskulusid 28 kuni 50 protsenti.

HP teatas hiljuti mitmest uuendusest ettevõtete pildinduse ning printimise valdkonnas, sealhulgas uutest lahendustest digitaalses dokumendihalduses. Lisaks pikendas HP Canoniga juba 25 aastat kestnud strateegilist koostööd, teatas HP. Uutest lahendustest saab lisainfot siit.

Printimisega kaasnevate kulude vähenemisest on kirjutanud ka Arvutimaailm. Viimati selle aasta aprillinumbris, kuid pikem lugu just printerihaldusest ja kokkuhoiust haldusvahendite abil ilmus 2007. aasta märtsinumbris, see lugu on ka veebis üleval.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.