fbpx 11.11 on tulekul - laiali jagatakse miljon dollarit | AM.ee

11.11 on tulekul - laiali jagatakse miljon dollarit

(Sisuturundus)

11. novembrit tähistatakse Hiinas kui vallaliste päeva, kuid see on viimaste aastatega kasvanud maailma suurimaks e-kaubanduse peoks, kus müüakse ühe päeva jooksul miljardite eest kaupa. Gearbest alustas selle päeva puhul juba varakult, novembri algusest 11.11 kampaaniaga, mille käigus jagatakse kaupa miljoni dollari võrra odavamalt. Mitmesuguste soodustuste ja kupongidega võib saada osa tooteid poolmuidu või veelgi odavamalt. Tarbi mõistlikult ning osta endale soodsalt vajalik asi siit.

Mis on 11.11?

Hiina vallaliste päev 11. novembril on praeguseks kasvanud suuremaks ostufestivaliks kui Must Reede ja Küberesmaspäev kokku. Kaks viimast (Black Friday ja Cyber Monday) on alguse saanud USA-st, kuid neli korda suurema elanike arvuga Hiina on oma 11.11 ostupeoga mahud muidugi veelgi suuremaks ajanud.

11.11 kampaaniaga on kaasa läinud ka paljud lääne e-poed ja tuntud brändid.

Mida saab juba praegu?

Praegu on võimalus liituda aardejahiga, mille käigus jagatakse välja palju sooduskuponge ja lõpuks ka miljon dollarit. Kampaaniaga käib kaasas kupongisadu, kiireimate ostjate soodustused ning GB punktide andmine preemiaks näiteks kasvõi ainult sisselogimise eest (mille eest saab iga päev 2 GB punkti). Sisestades õige märksõna, võid leida väga hea hinnaga asja. Samuti on osa asju saadaval hinnaga 11 dollarit, kuigi nende tegelik väärtus võib olla kordades suurem.

Lisaks kehtivad hinnaalandused - näiteks võib saada hinnast alla 11 dollarit, kui ostad üle 11-dollarise asja, ehk siis mõne sellise hinnaga võid saada kauba praktiliselt tasuta! Näiteks üle 111 USD väärtuses toote eest võid saada 50 dollarit hinnaalandust ja seda kõike alates 4. novembrist.

Avades veebis aardekaste, võid leida neist väärtuslikke võtmekesi. Kui oled kogunud neli võtit, võidad 100-dollarise ostukupongi. Võtmed peavad olema erinevate tähtedega - G, E, A ja R.

Kampaania viimases osas toimub kupongisadu - sajab kuponge väärtuses üks miljon dollarit ning lisaks saab veeretada õnneratast, millega tulevad kaasa samuti korralikud auhinnad - seda aga ainult 11. novembril.  

11.11 eelkampaania algab 4. novembril (UTC aja järgi) ning kestab 12. novembrini. Reeglitega saab tutvuda siin

5 asja, mida juba praegu tasub osta

Kui otsid soodsalt väga kaua kestvat nutikella, mida peab laadima umbes iga kolme nädala tagant, soodsat robottolmuimejat, mis aitab iga kuu hoida kokku tunde oma elamise koristamise pealt või muid igapäevaselt vajalikke asju, siis siin on väike valik.

1. Amazfit GTR 46mm nutikella titaanist korpusega soliidne erimudel on praegu müügil alla 200 euroga, mis on odavam, kui paljud tavamudelid. Hinnavõit on koguni 44%. Kellal on aku tööaeg kuni 24 päeva, täielik veekindlus (5 ATM), sisseehitatud GPS ja GLONASS trenni täpseks salvestamiseks ilma nutitelefoni abita ning 12 erinevat sportimisrežiimi, mida seade oskab jälgida. Kõike seda täiendab hea AMOLED ekraan.

 
2. Oneplus 7T - praegu 535 euro eest ehk -16%. See telefon on 90 Hz ekraanivärskendusega, suure akuga ja väga hea kaamerakomplektiga - ühe parimaga, mis praegu saada.

 
3. Xiaomi Mi Smart Home Robot Vacuum Cleaner Path Planning (230 eurot, kupongiga GBXMSH03 veel odavam) tunneb ära trepid ja servad, kust üle minna ei tohi ning puhastab kodu intelligentselt koos suure imemisjõuga - kuni 1800 Pa. Aku kestab 2,5 tundi ja kui tühjaks saab, sõidab robot ise laadimiskontakti juurde laadima.

4. Hubsan H117S Zino 5G WiFi RC Drone UHD 4K on väike droon, mis suudab teha 4K kvaliteediga häid videoid ning juhtida on seda stabiilset lennumasinat samuti lihtne. Kolmeteljeline Gimbal hoiab pildi paigal ning parandab ka fotode kvaliteeti, mis ülalt tehtud. Hind praegu - 250 eurot.

Gimbal

5. CINEPEER C11 - gimbal nutitelefonile (80 eurot). Kunagi maksid need seadmed väga palju ja olid kättesaadavad videoproffidele, nüüd võivad kerge mobiiliversiooni osta kõik, kellele meeldib nutiseadmega kvaliteetset ja sujuvat videot teha. 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.