fbpx Varsti saadaval: neljatuumaline äritahvel Steelcore 10 III | AM.ee

Varsti saadaval: neljatuumaline äritahvel Steelcore 10 III

Eesti turg meelitab veel tehnoloogiamüüjaid - mõni päev tagasi saatis AM-ile pressiteate hollandi juurtega hulgimüüja Overmax. Teade saabus Poolast, kust juhitakse ka Baltimaade turgu. Overmaxist paluti öelda, et nende pakutav uus toode peaks turule jõudma juba kuu aja pärast.

Tegemist on äritahvliga. Tootenimi Steelcore 10 III ei ütle ilmselt siinsele ostjale midagi. Seda kaubamärki tuntakse Poolas, Rumeenias, Ungaris, nüüd peagi ka Lätis ja Leedus. 

Tehnilised parameetrid annavad võrdlusmomendi: neljatuumaline protsessor RK3188 Cortex-A9, 4x 1,6 GHz. Ekraan on kümne punkti puutega, 1280x 800 pikslit, kümnetollise diagonaaliga. Ärikasutajale võiks sobida nahast kott, mis tahvliga kaasa tuleb. Mis meile ehk nii oluline ei tundu, aga märgime ära, et tahvel sisaldab ka Poola telekanalite näitamise platvormi. Lisaks on olemas Bluetooth, Wifi ja kaks kaamerat (2 MP, 5 MP). Aku mahtuvus on 7000 mAh.

Eelinstallitud rakenduste seast leiab näiteks EasyCalli: internetitelefon, millega saab helistada teistele internetitelefonidele/tahvlitele või tavavõrkudesse. Tasuta saab kaasa VoIP numbri. Teine kaasasolev rakendus on 7 digital muusika hankimiseks. Ärikasutaja jaoks vajalik kontorikomplekt Kingsoft Office for Android leidub ka kohe karbist välja võetud tahvlis.

Tehnilised andmed:
Operatsioonisüsteem: Android 4.2
Ekraan: 10,1” IPS, 1280x800 pikslit
Protsessor: Quad Core Cortex-A9, 1,6 GHz
Kiibistik: Rockchip RK 3188
Operatiivmälu: 2 GB
Välkmälu: 16 GB
2 kaamerat: 2MP, 5 MP
Mikrofon
3,5 mm pistikuga kõrvaklapid
kõlar
Wifi 802.11b/g/n
Bluetooth
HDMI
microUSB
Mälukaart: MicroSD 32 GB
Aku: 7000mAh

Eestis peaks äritahvel maksma hakkama ümmarguselt 300 229 eurot. Saadaval, nagu Poolaski alates septembrist.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.