Igapäevane maagia: kuu Cubot Magicuga

E-poed on täis üliodavate nutitelefonide pakkumisi, mille brändidest meil pole aimugi. Üks neist on Cubot Magic - ostsimegi selle e-poest ära sellest brändist mitte midagi teadmata ja proovisime järgi. Üliodav mobiiltelefon jäigi igapäevasesse kasutusse.

Postipaki avamisel oli üllatuseks väga korralik tehasepakend, kõik nägi välja ilus ja soliidne. Avades karbi, oli seal olemas kõik, mida võis oodata: telefon ise, laadija, lühijuhend ning üllatusena ka õhuke telefoni kaitsekate. Mobiil ise oli veel omakorda kaitstud pehmest materjalist transpordivutlaris.

Cubot Magic 4G.

Siselülitamisel tabas aga kohe üks suur halb üllatus: telefon ei võta pilti ette. Ka lühijuhend ei andnud mitte mingit vihjet, mida peaks tegema, et mobiil alguses tööle saada. 

Peale  mõningat nõutust meenus kellelegi tuttavatest, et akuklemmidel võib olla kile - mõnikord on nii Hiinast saabuvate telefonidega. Nii oligi - vaevumärgatava kilekatte eemaldamisel toimiski kõik kohe esimesest korrast. Aku, muide, on vahetatav, mis on uute seadmete puhul praegu üsna haruldane.

Cubot Magic

Telefoni hetkehind on 72 eurot, selle sees on Android 7.0, ekraan on mitte väga suur ega ka mitte liiga väike - 5-tolline ja mäluks täiesti normaalsed 3 GB, välkmäluks 16 GB, mida võib peagi väheks jääda, aga mida saab laiendada micro-SD kaardiga.

Cubot

Taga on kahe kaamera süsteem: 13 MP + 2 MP, ees 5 MP selfie-kaamera.

Siin on üks proovipilt hämaras stuudios, klõpsa pildil originaali nägemiseks:

Proovipilt

Juhtival teletöötajal igapäevaseks telefoniks kasutades jätkus kõik tavalises rutiinis, nagu oleks taskus mõni meil tuntud bränditelefon. Töövahend tegi oma tavalist igapäevamaagiat - töötas ja lihtsalt töötab siiani.

Nüüd juba kuu aega kasutusel olnud ja tavakasutaja jaoks pole mingit takistust või probleemi seni tekkinud, et ei saaks oma asju korralikult toimetatud. Isegi aeglus pole tunda andnud.

TEHNILISED ANDMED
Nutitelefon Cubot Magic 4G
Hind: 71,84 eurot (Gearbest)

Ekraan: 5-tolline HD ekraan
Protsessor: Mediatek MTK6737, neljatuumaline, 1,3 GHz
Operatsioonisüsteem: Android 7.0
Kaamera: kaks tagakaamerat, 13 MP + 2 MP; esikaamera 5 MP
Bluetooth: jah, versioon 4.0
Navigatsioon: GPS, A-GPS
SIM kaardid: dual-SIM, Micro SIM + Micro SIM

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.