Hoia oma mütsi: äsja toimus esimene tehisaru (AI) iludusvõistlus ja võitja ongi selgunud. Peale pingelisi eelvoorusid valiti Miss Tehisaruks Kenza Layli, Maroko päritolu elustiili mõjutaja, kelle eesmärk on tuua tehisintellekti loojate hulka rohkem mitmekesisust. Peaaegu 200 000 jälgijaga Instagramis ja 45 000 fänniga TikTokis pole suunamudijat Layli tegelikult olemas ja see on täielikult tehisaru poolt loodud – alates piltidest kuni tekstideni.(Sisuturundus)

Nagu me teame, areneb veebipõhiste kasiinomängude turg pidevalt ja tehnoloogilised edusammud aitavad jätkuvalt kaasa tööstusharu edendamisele. Turu tulevikku vaadates leiame mitmeid põnevaid tehnoloogiaid, kuid üks neist peaks muutma meie mängukogemust.

Tuhanded eestlased, nagu ka inimesed teistes riikides üle maailma, lahutavad meelt hasartmängudega. Lähiaastatel on oodata, et üha rohkem inimesi hakkab kasiinomänge mängima Internetis, sest rahva huvi selliste teenuste vastu kasvab jätkuvalt.Euroopa Liit avaldas tehisintellekti määruse ning see jõustub 1. augustist 2024. Kuigi enamik sellest tulenevaid kohustusi hakkab kehtima alles kahe aasta pärast, tasub ettevõtjatel ja inimestel juba täna uute nõuetega arvestada, tõi välja advokaadibüroo Hedman vandeadvokaat Toomas Seppel.(Sisuturundus)

Auto hooldus on oluline osa iga autoomaniku elust. Regulaarne hooldus tagab mitte ainult sõiduki pikaealisuse, vaid ka sõiduohutuse ja -mugavuse. Üks olulisi aspekte auto hoolduses on varuosade õigeaegne asendamine ja hooldus. Eestis on mitmeid usaldusväärseid allikaid, kust saab kvaliteetseid varuosasid, nagu näiteks Srotas.ee, mis pakub laia valikut autovaruosasid ja tarvikuid.Logitechi allettevõte Logitech G tutvustas oma uut mänguritele mõeldud juhtmevaba hiirt Logitech G309 LIGHTSPEED, millel on topelt-juhtmevaba ühenduvus, täppisjälitus ja uus disain.Samsung esitles hiljuti uue põlvkonna nutikellasid, juhtmevabasid kõrvaklappe ja volditavaid telefone, pakkudes kasutajatele mitmeid uuendusi ja täiustusi. Uued seadmed on Galaxy Watch7 ja Galaxy Watch7 Ultra, Galaxy Buds3 ja Galaxy Buds3 Pro, ning volditavad telefonid Galaxy Fold6 ja Flip6.

 

samsung Watch 7Eesti leevendas peaaegu märkamatult tehtud muudatusega ühte peamistest nõuetest, mis on aastaid painanud kõiki finantssektori teenusepakkujaid. Nimelt on oluliselt vabaks lastud nõuded inimeste kaugtuvastamise tarkvarale.

Advokaadibüroo Hedman advokaat Vladislav Linko selgitas, et Eesti krediidi- ja finantseerimisasutustel on kohustus tuvastada kliendi isikut, kui tehingu summa ületab 15 000 eurot füüsilise ja 25 000 eurot juriidilise isiku puhul või kui klient on pärit Euroopa Majanduspiirkonna välisest riigist.Euroopa Liidu piires reisides kasutavad eestlased kõige aktiivsemalt mobiiltelefoni Soomes ja Rootsis, väljapool Euroopa Liitu kuulub aga kindel esikoht Suurbritanniale, selgub Telia rändlusteenuse kokkuvõttest.

Telia tegi suvel ülevaate, millistes riikides reisides kasutasid eestlased juunikuus kõige agaramalt mobiilset internetti.Eesti elanikud suhtuvad Rootsi ja Saksamaa elanikest positiivsemalt tehisaru tehtud otsustesse riigi toetuste ja teenuste määramisel ning iga teine Eesti elanik ootab sellest kulude ja aja kokkuhoidu, toob Arenguseire Keskus välja värskes lühiraportis “Eesti elanike valmisolek automatiseeritud otsusteks avalikus sektoris”.(Sisuturundus)

Istuva töö tegemiseks on vajalik ergonoomiline keskkond, et vältida lihaspinge ja muude terviseprobleemide teket. Seetõttu on oluline nii reguleeritav arvutilaud kui ka töötool. Kuidas sisustada töökeskkond, mis toetab sinu tervist ja kust leida kogu vajalik mööbel?


We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.

We also use analytics & advertising services. To opt-out click for more information.