Testid | Drupal

Testid

Asjad, mida oleme ise järele proovinud.


TEST: ZONE 300 - Logitechi klapid, mis sobivad nii muusikaks kui kõnekeskuseks

Logitec ZONE 300

Logitech Zone 300 kõrvaklappe oleks justkui varem näibnud. Midagi sellist meil testis juba oli. Kuid tegemist on vaid välise sarnasusega.

Zone 300 on erinevalt H390 klappidest juhtmevaba ning sellepärast mitu korda kallim ka. Kuid lisaks tunduvad Bluetoothiga klapid palju parema helikvaliteediga - oma hinna kohta lausa üllatavalt head. Ehkki norida muidugi saab näiteks väheste basside üle.

Kõrvaklapid on omapärased: väikeste kõrvaümbristega, nii et need ei kata, vaid asetuvad kõrvade peale.

TEST: Pixel 9 – telefon minu käe järgi!

Pixel 9 kaamerad

Kui otsid telefoni, on vahel tunne, et tahaks lihtsalt, et kõik toimiks – laveerimine telefonitootjate enda tarkvara ja Google'i teenuste vahel võib olla tütu. Kunagi soovitas sõber: võta Google'i telefon ja probleemid kaovad. Ja ta ei eksinud. See muutus oli umbes nagu esimest korda nelikveolise autoga talvel sõita – kindlus ja murevabadus.

Minu Google'i telefonide ajalugu

Keys-To-Go 2 on klaviatuur, millega saad minna, kuhu tahad

Keys-To-Go 2

Olid ajad, kui mobiilidele ja tahvlitele oli rullikeeratavaid, kolmeks volditavaid, taskusse pakitavaid klaviatuure. Ajal, kui mobiiliekraanid olid väikesed ja kehvad, oli neil täitsa mõte olemas. Aga nüüd?

Nüüd pole samuti vajadus ülipisikeste, kuid piisavalt suurte kaasaskantavate klaviatuuride järgi kuhugi kadunud. Neid pole küll enam nii palju vaja nutitelefonide lisaklahvistikuks, vaid pigem iPadi suguste kiirete tahvelarvutite jaoks või miks mitte ka nutiteleri juhtimiseks, sest puldiga on ju tähtede tagaajamine ekraanilt üsna tüütu.

Logitech G Pro X TKL LIGHTSPEED: Ferrarit jaksab osta igaüks, kui ainult raatsib

Must klaviatuur väljalülitatuna.

Logitechi uus G Pro X TKL LIGHTSPEED mänguriseeria klaviatuur tuleb nagu tippklassi luksusseadmele kohane vutlariga, millega saab oma hinnalist klahvistikku mööda tippvõistlusi kaasas kanda. See uus Logitechi toode paistabki silma oma vastupidava disaini ja tippmänguri funktsionaalsusega, pakkudes kvaliteeti, mida võistlustasemel vaja.

TEST: MX Mechanical - klaviatuur mehaanika armastajale

Locitech MX Mechanical

Logitech teeb häid ja üsna kalleid klaviatuure, MX Mechanical pole siin erand. Kuna seade maksab üsna kopsaka summa (155 eurot), siis on enne kindlasti hea teada, milleks ja kellele see valjult klõbisev mehaaniline klahvistik sobib.

Kindlasti ei sobi see igaühele. Madala ja pehme sülearvuti nupustikuga harjunule on see nagu tagasipöördumine 90ndatesse: korralik klõbin, vaja on vajutada sügavale ja kui pole harjunud, tuleb esialgu palju vigu.

TEST: Logitech H390 - nagu kõnekeskuses ehk tagasi kaabli ja põsemikrofoni juurde

Logitech H390

Mis oleks, kui pöörduks tagasi juhtmega kõrvaklappide juurde, mis ei kata kõrvu umbse kopsikuga, pakuvad põse juures varrega mikrofoni, mis ulatub suuni ja helivaljust saad reguleerida traditsioonilise nupuga juhtme küljest? Just sellised klapid Logitechil ongi. Ainult et 3,5 mm pesa asemel käivad need USB A pessa.

Uus videogeneraator Luma laseb kõigil tehisaru abiga filme tootma hakata

Luma AI

San Franciscos asuv tehisintellekti idufirma Luma AI teatas eelmisel nädalal oma uue ja võimsa tehisintellekti süsteemi Dream Machine väljatoomisest, mis suudab lihtsatest tekstikirjeldustest genereerida kõrgekvaliteedilisi videoid. Kui tahad mõne oma pildi liikuma panna, siis saab ka selle ette sööta, lisades kirjelduse, mis liikumist tahad näha.

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.

We also use analytics & advertising services. To opt-out click for more information.