fbpx Eestis tuli müügile iPad Mini | AM.ee

Eestis tuli müügile iPad Mini

Eestis tulid nädalavahetusel ametlikult müügile tahvelarvuti iPad veelgi käepärasem ja väiksem versioon  – iPad Mini ning uusim, 4nda põlvkonna iPad Retina ekraaniga.

iPad Mini hinnad algavad 339 eurost ja uue põlvkonna iPadi hinnad algavad 509 eurost.

Uuel iPad Minil on 7,9-tolline ekraan ning kõik tavalise iPadi omadused, kuid seade on 53% kergem ja 23% õhem kui täismõõtmetes tahvel. Uus iPad Mini kaalub 300 grammi ning on üliõhuke - 7,2 mm. iPad Minil kasutatakse sama LED ekraanivalgustuse tehnoloogiat, mis tavasuurusega iPadil.

iPad Mini ei valmista pettumust ka aku tööaja poolest, selle kasutusaeg on kuni 10 tundi pärast laadimist. iPad Mini ekraanil on 35% rohkem pinda kui 7-tollisel tahvelarvutil, mis lihtsustab tunduvamalt ikoonide, ajakirjade ja dokumentide mahutamist äärest ääreni nii portrait- kui landscape-mõõdus.

iPad Minil töötavad kõik iPadi appid ja rakendused, seega on kasutaja käsutuses enam kui 275 000 rakendust spetsiaalselt iPadile ja iPad Minile. Esiküljelt leiab FaceTime´i kaamera ja tagaküljelt 5-megapikslise iSight kaamera, mis salvestab kuni 1080p ehk Full-HD kvaliteediga videot.

iPad Mini on saadaval 30. novembrist. Eestisse jõudsid müügile ka suured, 4. põlvkonna iPadid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.