fbpx Slate PC - tahvel, süle- või hoopis lauaarvuti? | AM.ee

Slate PC - tahvel, süle- või hoopis lauaarvuti?

Samsung hüppas ka uut tüüpi arvutite rongile ja pakub peagi Slate PC-d, mis oma olemuselt on natuke Asuse EEE Pad Transformeri moodi, aga samas ei ole ka. Tegemist on täisverelise Windows 7ga tahvliga, mida saab kasutada nii süle- kui lauaarvutina. Sellised hübriidid saavad ilmselt mõne aasta pärast üheks populaarseimaks formaadiks uute arvutikasutajate seas.

Uus Windows 7-ga sülearvutiseeria ühendab endas lauaarvuti jõudluse ja tahvelarvuti mitmekülgsuse ning on loodud mobiilsele kasutajale.

Slate PC 7. seeria arvuti on 0,5-tollise paksusega ja kaalub 0,86 kilogrammi. Intel Core i5 protsessoriga ja 11,6-tollise ekraaniga seade on piisavalt võimas tööarvutina kasutamiseks nii büroos kui ka reisil või liikvel olles. Bluetooth-klaviatuuri ja -hiirega või dokiga ühendatult toimib seade lauaarvutina, kuid seda saab ka dokist eemaldada ja kasutada mobiilse tahvelarvutina.

Windows 7 operatsioonisüsteemiga Samsung Slate PC 7. seeria arvuti aku kestab 7 tundi, dokk  aga muudab tahvli lauaarvutiks, pakkudes tuttavat kasutajaliidest ja pilti suuremal ekraanil, kui vaja.

Slate PC 7. seeria seadmel on palju sisestusmeetodeid, sealhulgas digipliiats, puuteekraan ja valikuline juhtmeta Bluetooth-klaviatuur. Kasutajad saavad lihtsalt puuteekraanil või klaviatuuril teksti sisestada, märkmeid teha, Microsoft Office 2010 abil dokumente või aruandeid koostada või võrgus surfata.

Sisseehitatud mikrofoni ja kahe kaameraga (ette suunatud 2 MP ja taha suunatud 3 MP kaamera) abil saab salvestada heli- ja videofaile, ühendustest pakub Samsung sellele seadmele USB-porti või Wi-Fit, osades maades WiMAXit või HSPA-ühendust.

Tehnilised andmed ilmselt veel sel aastal müügile saabuval seadmel on sellised (hinna kohta veel info puudub, orienteeruv/oletatav hinnalipik võib jääda üsna kalli 1500 euro juurde):

Protsessor: Intel Core i5 2467M / Core i3 / Pentium Dual Core

Windows 7 Home Premium (64-bit)

11,6” HD, 400 nitti,16 : 9, PLS (vaatenurk >= 170 kraadi)

Intel HD Graphics 3000

4 GB DDR3 1333 MHz

32 või 64 GB SSD

Ette suunatud: 2,0 MP (720p @24fps)

Taha suunatud: 3,0 MP (720p @24fps, H.264)

m-internet HSPA+, WiFi 802.11 b/g/n, A-GPS, S-GPS

Bluetooth 3.0

Aku: 40 Wh (maks. 7 h)

Mõõtmed/kaal: paksus 12,9 mm / kaal 860 g

Sisendid: multipuuteekraan, digipliiats, kriimustuskindel Gorilla Glass

Bluetoothi klaviatuur (valikuline)

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.