fbpx Sony tahvelarvutid jõudsid Eestisse | AM.ee

Sony tahvelarvutid jõudsid Eestisse

Nüüd on ka Sony tahvelarvutid S1 Eestis saadaval. iseenesest pole ju uue tahvli müügiletulek enam eriline uudis, kuna neid seadmeid ostetakse siiski veel vähe, aga S1 on mõnes mõttes teistest erinev.

Tahvelarvutil Sony Tablet S on 23,8 cm (9,4”) diagonaaliga puuteekraan, NVIDIA Tegra 2 mobiilne protsessor ja WiFi ja/või 3G, kuid juba välimuses torkab midagi silma. Asümmeetriline disain jätab mulje mingist veidrast raamatust või vähemalt on disainiga tehtud kummardus tahvli ühe funktsiooni eelkäija - paberraamatu suunas. 

Tänu sellisele kujule on tahvli kaal lähedasem pigem pihuarvutile, see tundub kergem ning seda on raamatu või ajakirjana lugedes peaaegu sama mugav käes hoida kui paberkandjat. Kui asetada seade horisontaalsele pinnale, kaldub ekraan veidi vaataja suunas, kuna ülaserv on paksem. See parandab nähtavust ja muudab trükkimise mugavamaks.

Lisaseadmena on saadaval ka spetsiaalne alus, mille abil saab muuta Sony Tablet S-i digitaalseks pildiraamiks või digitaalseks kellaks.

Ainult WiFi-mudelid on varustatud operatsioonisüsteemiga Android 3.1, kuid peagi on neile saadaval ka Android 3.2 uuendus, nagu WiFi/3G-ga mudelitel juba olemas on.

Sony Tablet S on esimene tahvelarvuti, mis võimaldab kasutada sertifitseeritud PlayStationi seadmete mänge.

Sony Tablet aitab ka juhtida koduseid meelelahutusseadmeid ning jagada sisu juhtmevabalt sõprade ja pereliikmetega. Androidi kolmas tahvliversioon sisaldab DLNA tuge ja Sony tahvlist saab seega juhtida teisi DLNA seadmeid või saata sinna meediat. Samuti on Sony Tabletist võimalik voogedastada muusikat traadita kõlaritesse.

Kuna sisse on ehitatud ka infrapunaliides, mis uuematel seadmetel kipub kaduma, saab tahvlit kasutada täielikult kohandatava kaugjuhtimispuldina, millega võib juhtida mitmeid koduseadmeid.

Sony Tablet S on Eestis müügil Sony Centre kauplustes. tehnilised andmed ja hinnad on järgmised:

Operatsioonisüsteem: Android 3.2 Honeycomb
Protsessor: Dual core NVIDIA Tegra 2 1Ghz
Mälu: 1 GB
Infrapunasensor (võimaldab tahvlit kasutada koduste seadmete universaalpuldina)
Ekraan: 9.4" (1280x800 pikslit), puutetundlik
PlayStationi sertifikaadiga
Võrgud: WiFi, DLNA, Bluetooth, GPS
2 kaamerat: 5MPIX ja 0,3 MPIX
Mälukaardid: SD ja SDHC mälukaardi pesa
Ühendused: Micro-USB, 3,5 audio väljund

Hinnad: 16 GB WiFi 479 €, 32 GB WiFi 579 €

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.