fbpx Sügisesse uute tahvlitega - LG ja Samsung uuendasid oma tahvlivalikut | AM.ee

Sügisesse uute tahvlitega - LG ja Samsung uuendasid oma tahvlivalikut

Kohe tänasest saab poest osta Samsungi uut õhukest tahvlit ja oktoobrist on müügil ka LG tahvel. Nii et kui jõuludeni ei kannata oodata, saab kohe omale uue tööriista.

LG G PAD II 10.1 tahvelarvuti on alates oktoobrikuust Eestis saadaval

LG Electronics (LG) toob Baltimaade turule uusima G Pad tahvelarvuti versiooni. LG G Pad II 10.1 on Eesti poodides saadaval alates oktoobrikuust soovitusliku hinnaga 399 eurot.

LG G Pad II 10.1 on selge WUXGA (1920 x 1200) ekraaniga ideaalne meediasisu vaatamiseks ja veebis surfamiseks.

Kiire 2,26 GHz Quad-Core Qualcomm Snapdragon 800 protsessor ning oma klassi üks suurimatest 7400 mAh mahutavusega aku pikendavad tahvli kasutusaega.

Suure 10,1-tollise ekraani kohta on G Pad II 10.1 tahvelarvutil metalse viimistlusega peen disain, üliõhuke raam ekraani ümber ning kirgas pilt.

LG G PAD II 10.1 põhiomadused:

 • Protsessor: 2.26GHz Quad-Core Qualcomm Snapdragon 800
 • Ekraan: 10,1-tolline WUXGA (1920 x 1200 pikslit / 224 ppi)
 • Operatsioonisüsteem: Android 5.1.1 Lollipop
 • Mälu: 16 GB eMMC / 2 GB RAM / microSD pesa
 • Kaamera: Tagumine 5 MP / eesmine 2 MP
 • Aku: 7400 mAh
 • Mõõtmed: 254,3 x 161,1 x 7,8 mm
 • Kaal: 489 grammi
 • Võrk: allalaadimine 42 Mbit/s / üleslaadimine 5,76 Mbit/s (3G)
 • Ühenduvus: LTE Cat. 4 CA / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac / A-GPS / USB 2.0
 • Värv: Brilliant Bronze
 • Muu: Reader Mode / Dual Window / QuickMemo+

 

Eestis jõudis müügile Samsungi kõige õhem ja kergem tahvelarvuti Galaxy Tab S2

Alates tänasest on müügil Samsungi uusim tahvelarvuti Galaxy Tab S2, mis on kõige õhem ja kergem metallraamiga tahvelarvuti, mis hetkel saadaval. Stiilne tahvelarvuti Galaxy Tab S2 on varustatud Super AMOLED ekraanitehnoloogiaga ja seadmesse on eelsalvestatud Microsoft Office lahendused.

„Samsungi uus Galaxy Tab S2 on mõeldud neile, otsivad oma tahvelarvutist midagi enamat – see on mugavam kui tüüpiline süle- või lauaarvuti, mobiilsem kui teler ja efektiivsem kui nutitelefon. Nende omaduste tõttu ei taha Tab S2-e omanikud oma seadet mitte kellegagi jagada,“ rääkis Samsung Eesti juht Toomas Tiits. „Seadme võimas protsessor, kvaliteetne ekraan ja kompaktne korpus tagavad täieliku mobiilsuse ja säästavad kasutaja aega,” lisas Tiits.

Galaxy Tab S2 pakub erakordset mobiilsust kasutajatele, kes otsivad võimalusi oma produktiivsuse tõstmiseks. Seade on varustatud eelsalvestatud Microsoft Office lahendustega, mistõttu saab dokumente luua ja muuta kasvõi teel olles. Failide mugavamaks hoiustamiseks saavad Tab S2-e omanikud 100 GB ruumi pilveteenuses OneDrive kaheks aastaks tasuta. Lisaks saab uues Galaxy Tab S2 tahvelarvutis kasutada ja vaadata kaht rakendust korraga ning navigeerida mugavalt erinevate rakenduste vahel.

Vaid 5,6 millimeetrit õhuke ja 389 grammi (9,7-tolline) või 265 grammi (8-tolline) kaaluv Galaxy Tab S2 on varustatud Super AMOLED ekraanitehnoloogiaga. Tab S2 loob traditsioonilise trükimeediaga sarnase vaatajakogemuse, mistõttu on seadmest mugav lugeda näiteks e-raamatuid, veebiajalehti ja -ajakirju või surfata netis. Super AMOLED ekraan kuvab 94 protsenti toonidest realistlikena ning pakub eredamat ja naturaalsemat sisu kui seni. Ekraan reguleerib ise värvigammat, kontrastsust ja teravust, lähtudes valgusest ja tahvelarvutis kasutusel olevatest rakendustest, seetõttu saab seadet kasutada pikema aja vältel silmi koormamata.

Galaxy Tab S2 omanikele pakutakse ka lisateenust Galaxy Care, mis sisaldab tasuta nutitelefoni ekraanikindlustust, seadme kindlustust veeõnnetuste vastu ja lisaks võimalust saata oma nutitelefon parandusse erakordselt mugavalt – kulleri abiga. Ühe aasta jooksul saab klient oma seadet remontida kaks korda, kattes ainult omavastutuse osa. Teenuse saamiseks tuleb kliendil 30 päeva jooksul pärast seadme ostmist Samsung Galaxy Care rakendus GALAXY Apps rakendustepoest alla laadida ja aktiveerida. Lisaks sisaldab Galaxy Care populaarsete rakenduste kogu, mida saavad Galaxy Tab S2 omanikud oma seadmesse tasuta alla laadida.

Eestis tuleb müügile 9,7-tolline 32 GB põhimäluga Samsung Galaxy Tab S2, mille hind on 499 kuni 589 eurot, olenevalt ühenduvuse võimalustest. Seade on alates tänasest saadaval juhtivate mobiilioperaatorite esindustes ja suuremates elektroonikapoodides.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.