Samsung Galaxy S10 5G esmamuljed ja 5G kasutus spordi vaatamisel

Arvutimaailma toimetusel avanes võimalus tänu Samsungile käia kohapeal maailma suurimal mobiilsete seadmete messil Barcelonas. Selle aasta märksõnadeks on volditavad telefonid, 5G ja igasugu Hiina päritolu sodi, mida kellelgi tarvis ei ole.

MWC toimub juba 32. aastat ning kuni 2006. aastani toimus see Prantsusmaal Cannes´is. Alates 2009. aastast on see toimunud Barcelonas. 

Tegu on peamiselt B2B üritusega, kus komponenditootjad, seadmetootjad ja edasimüüjad kontakte vahetavad. Seega olgugi, et seal oli 8 saalitäit presenteerijaid, oleks võinud meie mõistes huvitavad asjad kokku tõsta kahte saali.

Kui Samsung, Huawei ja veel mõned omakorda vähem laiutaksid, mahuks isegi ühte ära. 

Samsungi Booth oli üks suurimaid kogu alal, kuid liiga palju atraktsioone seal ei olnud ning enamuse alast täitsid lauad, millepealne sisuliselt kordus: S10, S10 Plus, S10e eri värvid, kaks lauda lisatarvikutega ning kaks klaasist külmikut Fold´iga, mida kellelegi näppu ei antud. 

Galaxy S10 ja S10 Plus´i põhjalikum ülevaade tuleb hiljem, kuid esimeses videos räägime lühidalt, mis vahe on Plus´il ning 5G versioonil. Samuti toome näite spordivõistluselt, kuidas 5G võiks leida kasutust.

 

Samsung Galaxy S10-l on lisaks palju edevaid featuure, kuid 20 Gbit/s ühendus ning WiFi 6 on paberil toredad, aga reaalses elus raiskamine. Seda ei saa kuskil kasutada enne 2-3 aastat ning mitmed funktsioonid toimivad ainult Cisco seadmetega.

Seadmest pikemalt praeguse plaani järgi järgmise nädala reedel. 

Pildimaterjali näeb valdavalt Instagramis: www.instagram.com/arvutimaailm/.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arvutimaailm (@arvutimaailm) on

Kui meie sisu meeldib, vajuta subscribe ja kellukest, et uute videotega kursis olla: 

https://goo.gl/mrFLwh 

Sh 1000 jälgija täitumisel hakkame rohkelt nänni jagama vaatajate vahel.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.