fbpx LG tehisintellektiga varustatud masinad on edaspidi tähistatud kaubamärgiga ThinQ | AM.ee

LG tehisintellektiga varustatud masinad on edaspidi tähistatud kaubamärgiga ThinQ

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics andis teada, et tähistab edaspidi oma uue kaubamärgiga ThinQ alates 2018. aastast kõiki tehisintellektiga varustatud LG kodumasinaid ja elektroonikat.

LG ThinQ tooted ja teenused rakendavad sügavat õppimist ja suhtlevad omavahel kasutades tehisintellektidele mõeldud tehnoloogiaid nagu DeepThinQ tehnoloogia.

LG pani aluse tehisintellekti platvormile CES 2017 messil, mil teavitas DeepThinQ tulekust. Sellele järgnes algatus muuta WiFi kõikide tippklasside seadmete osaks. Juunis avas LG Seoulis tehisintellektide tehnoloogiate uurimisele ja arendamisele pühendunud labori, mis on juba kaasa aidanud maailma esimese kosmoseõppe kliimaseadme, intelligentsete külmikute, pesumasinate ja robot tolmuimejate väljaarendamisele.

“ThinkQ brändi tooted mõtlevad alati inimestele ja aitavad neil elu paremaks muuta,” sõnas LG ülemaailmse turunduskeskuse juht Han Chang-hee. “Tehisintellekt on tehnoloogia järgmine tase ning kodumasinate ja elektroonika valdkonna liidrina on meie sooviks muuta tehisintellektid kättesaadavamaks ja vähem hirmutavamaks.“

Laia valikut tehisintellektiga toodetest saab näha 9-12. jaanuarini Las Vegases toimuval CES 2018 tehnikamessil ThinQ tsoonis.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.