fbpx Logitechi lisatarvikud teevad tahvlist "päris" arvuti | AM.ee

Logitechi lisatarvikud teevad tahvlist "päris" arvuti

Selleks, et oma tahvelarvutit tavalise arvutina kasutada, tuli seni võimelda erinevate USB-sse käivate seadmetega ja veenduda, et need tahvliga ikka tööle hakkavad ja oleks mugavad kasutada. Logitech aga pakub nüüd spetsiaalseid tooteid, millega saab oma tahvelarvutit kasutada nagu tavalist süle- või lauaarvutit. Olemas on klaviatuurid, kõlarid ja alused tahvli puuduste kõrvaldamiseks.

Logitechi klaviatuuriga ümbris
Logitechi alumiiniumist ümbris on mõeldud iPad 2 ekraani ja külgede kaitseks, lisaks on ümbrisesse ehitatud klaviatuur, mis Bluteoothi abiga tagab kiire ühenduse tahvelarvutiga. iPad 2 asetust alusel on võimalik kiiresti vahetada vertikaalsest horisontaalsesse asendisse ning vastupidi.

Logitechi juhtmeta kõlar
Logitechi juhtmeta kõlar töötab laetavate patareidega ning ühildub iPadi või Androidi-põhise tahvelarvutiga Bluteoothi toel.

Logtechi tahvelarvuti klaviatuur
Logitechi tahvelarvuti klaviatuur ühendab klaviatuuri ja aluse, võimaldades seda kasutada ja üles seada erinevate tahvlitega.

Hind ja kättesaadavus
Logitechi lisatarvikuid tahvelarvutitele on oodata Euroopa turule juulis ja nende soovitatavad jaemüügihinad on Logitechi klaviatuuriga ümbrisel ja juhtmevabal kõlaril ligi 100 eurot, tahvelarvuti klaviatuuril aga tuleb hind ligi 60 eurot.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.