Väike ülevaade: mis on hetkel Aliexpressist Eestisse kõige enam tellitud asjad?

(Sisuturundus)

Aliexpressist saabuvad kaubad Eestisse käibemaksuga ja seega ka tolliprotseduuride-vabalt, kui ei ületa tollimaksu piiri ja nii tellitaksegi sealt praegugi päris palju odavat kraami. Viskasime pilgu peale, mida siis hetkel kõige rohkem tellitakse.

Nagu ikka, lähevad enam kaubaks iPhone´i lisad. 

Nr 1- Apple Watchi silikoonkellarihm

iPhone rihm

Kellarihmasid läheb ikka vaja, eriti kui neid saab isikupärase värvi ja mustriga tellida. Maksab 2,54 eurot, aga uuele tellijale, kes pole varem Aliexpressist ostnud, vaid üks sent.

2. kukkumiskindel ümbris uuele iPhone´ile

iPhone ümbris

Uuele iPhone´ile peab kindlasti ümbrise muretsema, mis siis, et kasutatakse tugevat keraamilist katet. Saadaval on nii läbipaistvaid kui kõikvõimalikes toonides ümbriseid. Sobivad mudelitele alates 6. seeriast.

3. kohal on silikoonkestad uuema põlve iPhone´idele

Tegelikult on kolm järgmist edetabelis samuti erinevad iPhone´ide ümbrised, siis on seitsmendal kohal helkiv-sädelev küünelakk ja kaheksas iPhone´i laadimiskaabel. Järgneb tugevdatud iPhone´i ümbris ja esikümnesse jõuab napilt veel ka selline võimas laadimisjaam:

Kiirlaadija

Quick Charge 3.0 laadija on nelja väljundiga ning sobib kõigi koduste nutiseadmete korraga laadimiseks ühest pistikupesast (kui neid muidugi samal ajal laadimiseks rohkem kui neli pole).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.