Arvutimaailm FacebookisArvutimaailm Twitteris Arvutimaailm Youtube´isInstagram

Desinfitseerimiskapsel - hävita oma mobiililt ja muudelt pisiasjadelt kiirelt kõik viirused

(Sisuturundus)

Me võime küll viirustehooajal hoolega käsi pesta, kuid pahalased peidavad end hoopis mujal kui peopesal - üks räpasemaid asju, mida iga päev kaasas kanname, on nutitelefon. Selle puhastamist võetakse ette harva ja alati ei õnnestu kõigist uuretest ei õnnestugi pisikuid kätte saada. Desinfitseerimiskapsel (hind 29 eurot) aga proovib kätte saada ka kõige tõrksamad viirused ja bakterid ning samal ajal laeb ka sinu juhtmevaba laadimise toega telefoni.

Kuid lisaks telefonile saad desinfitseerimiskapslisse puhastamisele panna ka kõiki muid asju, mis mustust koguvad: nutikellasid, võtmeid, pisikesi kõrvaklappe jne. Neil tehakse samuti töötlus ultraviolettkiirgusega.

Kapsel töötab 9 V toiteadapteriga ja kiirlaadimise võimsus on 10 W. Steriliseerimine käib 2,5 W võimsusega. Seadmel on ka aroomi lisafunktsioon: tilk aroomiõli pihustatakse õrnalt seadmele, mis annab sellele kerge aroomi pärast puhastamist. Muidugi võid ka lõhnavabalt puhastada. Hävitatakse kuni 99% bakteritest ja viirustest.

Kapsel

Gearbestil on praegu avatud eraldi portaal kõigi nende toodete ostmiseks, mis aitavad valmistuda viirusepuhanguks ja enda tervist kaitsta. Sealt on pärit ka desinfitseerimiskapsel. 

Vaata kõiki pakkumisi näomaskidest kontaktivabade kraadiklaaside ja õhupuhastajateni siit:

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.