fbpx Kuvarid ja telerid | AM.ee

Kuvarid ja telerid

Ekraanid meie ees.


Philips tõi välja uued puuteekraanid infopunkti ja iseteenindusterminali

Puuteekraane väga tihti just kontorilauale ei panda, aga neil on oma koht, kus kasutada. Philipsi Advanced In-Cell Touch puuteekraanisari (B1TC) on mõeldud kasutuseks nõudlikesse rohkem ärilise eesmärgiga oludesse. Näiteks mõned kasutusjuhud nõuavad väga spetsiifilisi, vastupidavaid puuteekraane, nagu avalikud infopunktid, infokioskid ja kaupluste
iseteenindusterminalid. Sellistesse kohtadesse toobki Philips turule uued integreeritavad puuteekraanid (B1TFL sari), mis on tugevad ja mõeldud avalikuks kasutuseks.

LG teeb oma webOS nutiteleriplatvormi kättesaadavaks ka teistele teleribrändidele

Kui nutitelefonides on asi üsna lihtne ja turg jagatud paari suurema vahel, siis nutitelerite maailmas on pilt kirjum, peale Android TV on teised platvormid olnud ikka pigem kiivalt tootja enda suletud süsteemid. Elektroonikafirma LG teatas, et teeb nüüdsest oma populaarse webOS nutiteleriplatvormi (mis algselt oli ka mõeldud nutiseadmete tootjaüleseks platvormiks) kättesaadavaks ka teistele teleribrändidele.

Sellega laieneb LG tegevusala, ulatudes telerite tootmisest nüüd ka tõsisema tarkvaraarenduseni.

Mis on mini-LED?

Lühidalt on mini-LED teleripaneelide tehnoloogia, kus taustvalgustust tagavad maatriksina LCD paneeli taha taustvalgustuseks paigutatud LED-id, mis annavad parema kontrasti ja OLED-ile lähedasema kvaliteediga pildi.

Hoia mini-LEDil silm peal! LG tutvustab tehnoloogiamessil CES oma uusimat ekraanitehnoloogiat

11.-14. jaanuaril toimuv tarbijaelektroonikamess CES toimub seekord virtuaalselt. Arvutimaailm on ka kohal. Uudiseid aga saabub juba praegu ja üks olulisi teateid seoses CES-iga tuleb ka LG Electronicsilt. Nimelt tuleb Lõuna-Korea ettevõte esmakordselt välja oma 2021. aasta LCD-telerite kõige võimekama premium-mudeliga QNED Mini-LED TV.

Uuring: telerit ja Netflixi vaadatakse nüüd palju rohkem, kui eelmisel aastal

Keeruline aasta on toonud eestlased rohkem televiisori ette: pea viiendik eestlastest on hakanud rohkem telekanalite pakutavat tarbima ning 15 protsenti vastanutest tunnistab, et veedab varasemast rohkem aega Netflixi ja  Youtube´i vaadates, selgub tehnoloogiaettevõtte LG hiljutisest uuringust.

LG Electronics viis koostöös OMG Latviaga läbi 2020. aasta novembris veebiküsitluse, kus osales 1001 eestlast vanuses 18–74 aastat.

Sealt selgus, et rohkem vaadatakse telerit üldse kui ka tasulisi voogedastusplatvorme, ehkki nende kasv on stabiilne ja aeglane.

Ülilai: AOC tutvustas oma uut 32:9 kuvasuhtega nõgusmonitori

AOC tõi välja oma suure, 49-tollise (diagonaal üle meetri - 124 cm) monitori AGON AG493UCX, millel on ülilai kuvasuhe 32:9. Ühes paneelis on praktiliselt kaks 27-tollist QHD-ekraani kõrvuti. 

32:9 kuvasuhtega ekraanid on olnud olemas alates 2017. aastast. Viimasel ajal on neid tehtud ka ärikasutajatele, kuid mänguritele on eriti suured ja ülilaiad ekraanid olulised hea graafikaga võrgumängude mängimiseks. Mängurimonitorid on tavaliselt ka nõgusamad, kui ärimonitorid, et panoraam-efekt oleks suurem.

LG-st saab uue Xbox Series X ametlik teleripartner

Elektroonikafirma LG ja Xbox sõlmisid eksklusiivse koostöölepingu, mille alusel saab LG-st Euroopa, Aafrika, Lähis-Ida ja Aasia regiooni võtmeturgudel Xbox Series X ametlik teleripartner. Ühena Series X tutvustuskampaaniast leiavad jaemüügikohtades aset sündmused, mis pakuvad tarbijatele võimalust kogeda Microsofti uue konsooli võimalusi, kasutades selleks LG 2020. aasta OLED-telereid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.