fbpx Kuvarid ja telerid | AM.ee

Kuvarid ja telerid

Ekraanid meie ees.


Samsungi "mobiilne nutiteler" The Freestyle jõuab Eestis müügile paari kuu pärast

Samsungi projektor The Freestyle jooksis korra läbi ka Arvutimaailma CES-i uudistest, kuid nüüd tutvustab Samsung seda juba lähemalt, sest "ekraan kõikjal" kontseptsiooniga kaasaskantav projektor-nutiteler jõuab lähikuudel ka Eesti poodidesse.

Tehnoloogiamessil CES 2022 toodi avalikkuse ette kaasaskantav ekraan The Freestyle, mille põhiliseks eripäraks on seadme kompaktsus ja nutitelerile sarnane teenuste tugi.

Striiminguteenuste statistika: Eesti inimesed kasutavad palju YouTube’i, enim aega veedetakse Netflixis

Eesti inimeste seas on vaieldamatult kõige menukamaks voogedastusplatvormiks endiselt YouTube, samas veedab üks vaataja keskmiselt kõige rohkem aega Netflixis, selgub telekomioperaatori Elisa poolt avaldatud statistikast. Kahe suurema platvormi kõrval näitavad kasvunumbreid ka mitmeid teised kodumaised ja välismaised platvormid.

AOC tõi välja oma uue AGON PRO tipp-mängurimonitori

AGON by AOC tõi tehnoloogiamessil CES 2022 välja oma uue tippmonitori mänguritele AGON PRO AG274QGM, mis kasutab mini LED IPS paneeli, on 27-tollise diagonaali ja 300 Hz värskendussagedusega. Lisaks tutvustati ka AOC GAMING GM510 hiirt, mis pakub sarnaselt monitorile NVIDIA Reflex tuge.

NVIDIA Reflex toega on muide ka praegu kaheksa kümnest kõige populaarsemast tulistamismängust, toetatud on ka Fiortnite.

3 põhjust, miks ülilai monitor ei ole mõistlik ost

Kui soovid oma monitore kaasajastada, ei saa üle ega ümber laiadest, ülilaiadest ja ülinõgusatest ekraanidest, mõned pea 1,5 meetrit laiad. See kõik tundub hoomamatu ja äge kuni detailidesse süvenemiseni.

Minu laual on juba mõnda aega olnud kaks 24“ WUXGA monitori.

Maakeeli on need umbes 100 px rohkem kõrgust, kui tavalisel HD (1920x1080) monitoril.

Kuna peamine töö on teksti- ja videotöötlus, tekkis olukord, kus antud monitoride füüsiline pindala kui ka resolutsioon jäi natukene väheseks.

Ruudukujuline monitor? Miks ka mitte, kui see on ergonoomiline ja mahutab rohkem

Oleme harjunud aina suuremate ja laiemate monitoride väljatulekuga, aga miks on näiteks Instagrami pildid ruudukujulised? Miks ei võiks ka monitor olla enam-vähem võrdse küljepikkusega? LG DualUP monitor ongi selline, mis liidab ühel paneelil kaks üksteise otsa pandud laiekraani.

Kuvasuhtega 16:18 pole see päris ruut, vaid ongi kahe 16:9 monitori "virn" ka resolutsiooni poolest. Kasutada saab seda samuti nagu kaht üksteise otsa pandud kuvarit, mis vähendab kaelavalu ja ei pea ka mitme monitoriga töötades nii palju pead vasakule-paremale pöörama siis, kui ekraanid oleks kõrvuti.

LG tõi välja seeria hübriidtöö jaoks mõeldud uusi nutividinaid

Märtsikuus läbiviidud CV.ee kaugtöö-uuringust selgus, et 67% Eesti inimestest töötab tänaseks osaliselt või täielikult kodukontoris. Kasvab seega ka nõudlus professionaalsete tööseadmete järele, mis sobiksid hübriidtööga. Elektroonikafirma LG (LG Electronics) jälgiski trendi ja tõi nüüd turule One:Quick seeria interaktiivsete ekraanide ja kaugtöö lahendused.

LG One:Quick seeria koosneb ekraanidest One:Quick Works ja One:Quick Flex ning spetsiaalsest juhtmevabast pildi- ja heliedastajast One:Quick Share.

Kindlat asukohta polegi: mobiilne kontor on uus töötamise viis

(Sisuturundus)

Veel 2019. aastal nägid kontoritöökohad välja hoopis teistsugused, kui nüüd. Keegi poleks osanud iial arvata, et kõik nii kiiresti ja radikaalselt muutub ning väga paljud ettevõtted seisid silmitsi kiire ja ootamatu üleminekuga kodustöötamisele. Vaevalt et ükski majandussektor sellest pääses. Paljud tööandjad aga pidid kiirustades saatma oma töötajad mugavate kontorilaudade tagant kitsaste köögi- või diivanilaudade taha või koguni magamistuppa ajutistele lauanurkadele igapäevast tööd tegema.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.