fbpx Hiina ime | AM.ee

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi songi koht, kus nendest kogemustest räägitakse, mida erinevatest Hiina e-poodidest ja eBayst on ostetud.


Peame veel rääkima Kospet Raptorist AM 20. oktoober 2020 - 18:08

(Sisuturundus)

Vee-, põrutus- ja külmakindel aktiivsuskell KOSPET Raptor on Eestis olnud üllatavalt populaarne, see on viimase kuu jooksul olnud üks enim ostetud tooteid Gearbestis. Seega ei saa sellest kellast mitte mööda vaadata ja räägime Raptorist veel kord. Seekord ka sooduskupongiga.

Otse pressiesitluselt: Xiaomi tutvustas täna oma uusi tipptelefone seeriast Mi 10T, millel maailma parim mobiiliekraan Kaido Einama 30. september 2020 - 15:52

Just praegu käib ülemaailmne Xiaomi pressikonverents, kus tutvustatakse Hiina tootja uut tipptelefonide seeriat Mi 10T. Sellel on esimesena uus Qualcommi kiibistik Snapdragon 865, mis on hetkel kiireim ja võimsaim mobiiliprotsessor koos kiireima 5G modemiga X55. Lisaks on Xiaomi mobiil saanud 144 Hz värskendussagedusega ekraani, mis on väidetavalt samuti parim ja ka kaameratele on lisatud hulk võimalusi teha eritehnikas fotosid ja (8k) videoid.

Test: liugleme Hiina "vinge" e-tõukekaga Niubility N1 Pirita kergliiklusteedel Kaido Einama 14. september 2020 - 18:05

Kuna Gearbesti info kohaselt on Eestis ostetud juba õige mitmeid Niubility uhiuusi elektritõukekaid läbi Poola lao, siis otsustasime ka ise toimetuse ja abijõududega selle ära proovida.

Tutikas elektritõuks uskumatu avamishinnaga: NIUBILITY N1 otse Poolast AM 28. august 2020 - 16:27

(Sisuturundus)

Hiinas tuli välja uus elektritõukekas NIUBILITY N1, kuid juba järgmisest nädalast on see Poola laos olemas ja tuleb Eestisse Euroopa Liidu siseselt ehk siis ilma kaugemalt saabumise maksudeta. Ja hind - see on õige hea. 250 eurot. Kuid see pole veel kõik.

Xiaomi 10. sünnipäeva supertelefon Mi 10 Ultra tõrjus Huawei P40 Pro troonilt

Maailma parim kaameratelefon on nüüd Xiaomi Mi 10 Ultra, kinnitab kaamerate testimise sait DXOMARK. Jälle on püstitatud uus rekord - Xiaomi 10. sünnipäevaks valminud supertelefon edestas senist maailma parimat, unikaalse periskoopsüsteemiga kaameratelefoni Huawei P40 Pro kahe punktiga.

Xiaomi tõi sünnipäeva puhul välja kaks Ultra mudelit: ühe "tavalise" korpusega ning teise, millel on justkui poolläbipaistev kest, mis simuleerib telefoni sisemust, justnagu oleks näha kiibid ja trükkplaadid mobiili seest.

Hiinas tuli välja maailma odavaim 5G telefon, mis hakkab Euroopas maksma alla 200 euro Kaido Einama 4. august 2020 - 12:15

Ehkki meie veel seda kasutada ei saa, on 5G jõudmas mujal maailmas massidesse aina odavamate 5G telefonidega. Hiina soodsa hinna poolest tuntud telefonibränd Realme esitles eile oma uut 5G mudelit Realme V5, mis jõuab Hiinas ja Indias kohe müügile ning hakkab maksma alates 215 dollarist (ca 185 eurot).

Telefonid, mis õigustavad oma odavust eriti heade tehniliste näitajatega

(Sisuturundus)

Pealkirjas on vastuolu? Jah, odavalt saab tõesti mõnikord ka väga hea asja. Need kolm nutitelefoni on hea hinnaga - isegi kohati poole odavamad, kui mõned meilgi hästi tuntud lipulaevtelefonid, kuid kaamerate, protsessorite, aku ja ekraani poolest ei jää neile alla.

Tegemist on Eestis vähetuntud brändidega, aga maailmas on need juba üsna suured tegijad.

Test: otse Hiinast saabunud termomeeter ühendus targa koduga pika hambaga Kaido Einama 3. aprill 2020 - 21:10

Nüüd on siis tõestatud, et kaubad Hiina ja Eesti vahel taas liiguvad - 1. märtsil tellitud Newest Xiaomi Mijia Thermometer 2 jõudis praegu kohale (ja küll need maskid ka ükskord jõuavad).

Käed küljes: täna esitleti Huawei tipptelefonide seeriat P40, mis tegi mitu kaamerarekordit

Täna kell 15 toimus Huawei uue tipptelefonide seeria P40 pressiesitlus, mis esialgu pidi toimuma nagu ikka Pariisis, kuid praegust eriolukorda arvestades tehti virtuaalselt. See aga ei takistanud kohe peale üritust käed-küljes esimesi teste tegemast.

Edasi tulevad märkmed Youtube´is üle kantud pressikonverentsilt. Pildid telefonist ja telefoniga on tehtud Arvutimaailma laboris karantiinitingimustes Tallinnas.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.