veebruar 2022

Canon RF 1200 mm objektiiv hinnaga 25500 € ja on selle juures soodne!

Canon RF1200mm

Canon kuulutas välja kaks teleobjektiivi uuele RF bajonetile - RF 800 mm F5.6L IS USM ning RF 1200mm F8L IS USM, täiendades veelgi RF valikut. Hoolimata oma näiliselt kõrgest hinnast ning üle 3 kg kaalust on objektiivid võrreldes eelkäijatega suhteliselt soodsad ning isegi kerged.

Ennekõike on need mõeldud pressi-, spordi- ja loodusfotograafidele.

Nutitelefoni valimise ABC

JESHOOTS-com / Pixabay

(Sisuturundus)

Nutitelefon on midagi, milleta ei kujuta elu enam ette. See on midagi enamat kui telefonikõnede tegemise vahend. Kusjuures, noorema generatsiooni jaoks on telefonikõne midagi, mida tihtipeale ei tehtagi. Sellest on saanud vahend googeldamiseks, chattimiseks, pildistamiseks jms. Kuidas valida õige nutitelefon?

Elisa ja Telia lõpetavad koostöö Vene kanaleid edastava Nord Print OÜ-ga (TÄIENDATUD)

Televisiooni testmuster.

Nii Telia kui Elisa teatasid täna peaaegu üheaegselt, et lõpetavad vene telekanalite näitamise oma paketis. Järgnevalt mõlema pressiteated.

Elisa:

Arvestades avalikkuse huvi ja ühiskonna ootuseid on Elisa otsustanud lõpetada Nord Print OÜ-ga tänastel tingimustel kehtiva lepingu. Elisa põhipaketis edastatavad Nord Print OÜ kanalid on järgmised: PBK, REN TV, NTV Mir, Dom Kino, Kinokomedia HD.

Selgus Telia eelmise nädala võrgurikke täpsem põhjus

Foto: (CC) Schäferle / Pixabay

Telia eelmise nädala võrgurikke põhjustas harukordne negatiivsete asjaolude kokkulangevus, selgitab võrguoperaator. Hädaabinumber 112 sai kõnesid vastu võtta kogu rikke vältel.

Telia juhi Robert Pajosi sõnul tabas 15. veebruari hilisõhtul ettevõtte erinevaid kõneside- ja M2M-teenuseid ulatuslik rike, mille laiem mõju avaldus klientidele 16. jaanuari hommikul. Selle tulemusena olid osaliselt häiritud mobiilsed kõnesideteenused (sealhulgas VoLTE ehk 4G kõneside), erinevad M2M teenused ning äriklientide VoIP ja kõnekeskuse teenused:

Eesti müügistatistika: jõuludeks sai uue telefoni rohkem inimesi kui kunagi varem, iPhone’ide müük kasvas hüppeliselt

iPhone 13. Foto: Apple

Jõulukuul eelmisel aastal kasvas Eestis hüppelistelt uute nutitelefonide müük, ületades seejuures ka eelnenud aasta detsembri rekordi, selgub telekomioperaatori Elisa ja uuringufirma BRC Market Experts koostatud müügistatistikast. Kõige populaarsemaks tootjaks osutus jõulukinkide valimisel Samsung, samas tõusis märgatavalt ka Apple’i seadmete müük.

Kaugsuhe – kuidas see toimima panna?

Kaugsuhe - kuidas see toimima panna?

(Sisuturundus)

Tähelepanu! See artikkel on täiskasvanutele (18+ a)

Armastus ei hüüa tulles. Sedasi võib juhtuda, et armud inimesesse, kes elab riigi teises otsas või lausa teisel pool maakera. Kõigil pole aga võimalik armastuse pärast tööd või elukohta vahetada, eriti arvestades viimase kahe aastaga tekkinud liikumispiiranguid ning reisimisega seotud karantiininõudeid. Seega võib juhtuda, et pead leppima sellega, et elad oma partnerist sadade või tuhandete kilomeetrite kaugusel.

Tahad vaadata Youtube´is sama listi, mida Spotifys kuulad? Selle jaoks on äpp

Võimalikud valikud.

Kui kasutad erinevaid muusikaäppe ja igas on oma listid, siis oleks vahest hea ka neid liste teistesse äppidesse ümber tõsta. Seda teeb Freeyourmusic

See kasulik äpp on olemas nii Windowsile, Macile, isegi Linuxile ning muidugi ka Androidi ja IOS-i mobiiliäpina. 

Teenused, mida rakendus ristipidi toetab, on näha avapildil - põhimõtteliselt saab saata oma muusika pleiliste ükskõik milliste nende rakenduste vahel.

Väike ülevaade: mis on hetkel Aliexpressist Eestisse kõige enam tellitud asjad?

Kiirlaadija

(Sisuturundus)

Aliexpressist saabuvad kaubad Eestisse käibemaksuga ja seega ka tolliprotseduuride-vabalt, kui ei ületa tollimaksu piiri ja nii tellitaksegi sealt praegugi päris palju odavat kraami. Viskasime pilgu peale, mida siis hetkel kõige rohkem tellitakse.

Nagu ikka, lähevad enam kaubaks iPhone´i lisad. 

Nr 1- Apple Watchi silikoonkellarihm

Microsofti rahvusvahelise tütarettevõtte juhiks Kesk- ja Ida-Euroopas saab Michelle Simmons

Michelle Simmons. Foto: Microsoft

Microsofti rahvusvahelise Kesk- ja Ida-Euroopas tegutseva tütarettevõtte uueks peadirektoriks saab Michelle Simmons (49), kes hakkab alates aprillist juhtima ettevõtte tegevust 24s Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni kuuluvas riigis sh Eestis. Varasemalt tegutses ta Microsofti turundus- ja operatsioonide juhina ning võtab ametikoha üle Anke den Oudenilt, kellest hiljuti sai Microsoft Hollandi juht.

Millised on parimad elektroonikaseadmed, mida saate oma kodu jaoks ainulaadseks muuta?

Robottolmuimeja.

(Sisuturundus)

Tänapäeval on meil kõigil parimad võimalused tõeliselt uudse ja kõrgtehnoloogilise majapidamise nautimiseks. Saate osta nii palju asju, et muuta oma kodu innovatsiooni tugipunktiks – olgu selleks siis nutikas robottolmuimeja, nutikas külmkapp või lihtsad kaugjuhitavad tuled. Siiski mõistame, kui tohutu võib olla navigeerimine nii laias tootevalikus. Aga ära muretse! Oleme siin selleks, et anda teile mõned kiired nõuanded, mis aitavad mõista turul saadaolevat lugematut elektroonikat ja loodetavasti aitavad teil teha õige valiku.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.