fbpx | AM.ee


Samsung Galaxy S20 maksab Eestis praegu ligi 600 eurot. Samsung Galaxy S20 FE (Fan Edition) ligi 560 eurot. Jah, 40 eurot on ka raha, aga kas see on väärt kokkuhoidmist? Üldiselt see ongi meie FE testi üks põhiküsimusi, aga eks testi käigus selgub muudki.



Käte desinfitseerimise ja maskikandmise kõrghetkel toob kestvustelefone tootev Bullit välja oma uue vastupidava telefoni, mille ainsaks lisaomaduseks võrreldes eelmise versiooniga on antibakteriaalne kate.



Foto: Pixabay.com

(Sisuturundus)

Mööduv aasta oli väga põnev videomängude aasta. Ka uus aasta toob mitmeid häid uudiseid mängude maailmast ja jääb üle vaid mõned kuud veel oodata. Kuigi nutimaailmas viibimine kätkeb endas mitmeid ohte, on videomängude mängimisel ka palju eeliseid.



Telia, TalTech, Ericsson ning paljud teised kohalikud ja välismaised ettevõtted osalevad rahvusvahelises programmis 5G ROUTES, mille käigus hakatakse testima innovaatilisi ning maailmas seninägematuid 5G lahendusi.



Elektroonikafirma LG ja Xbox sõlmisid eksklusiivse koostöölepingu, mille alusel saab LG-st Euroopa, Aafrika, Lähis-Ida ja Aasia regiooni võtmeturgudel Xbox Series X ametlik teleripartner. Ühena Series X tutvustuskampaaniast leiavad jaemüügikohtades aset sündmused, mis pakuvad tarbijatele võimalust kogeda Microsofti uue konsooli võimalusi, kasutades selleks LG 2020. aasta OLED-telereid.



Hiljuti Huawei eestvedamisel läbi viidud pilootuuring avatud kontori müra ja keskendumishäirete seoste hindamiseks näitas, et eksperimendis osalenud meeste keskmine pulss oli töömüra ajal kõrgem kui naistel. Kas eksperimendi tulemustest saab järeldada, et mehed taluvad kontorimüra naistest kehvemini?



(Sisuturundus)

Sülearvutid ei ole enam ammu pelgalt abilised juhuks kui parajasti ei saa lauaarvutit kasutada. Pigem vastupidi - sülearvutid on muutunud niivõrd võimekaks, et paljudes töökohtades ja kodudes ei kasutatagi enam lauaarvuteid. Sülearvutiga saab teha kõiksugu ka keerulisemaid töid, samas on see piisavalt kompaktne, et seda kõikjale ühes võtta. Kohtumised, ärireisid, kodukontor, päris-kontor, vabrik, ehitusplats - sülearvuti võib kaasa võtta kuhu iganes, ja tööd võib teha ka bussis või rongis ning sooja ilmaga kasvõi pargis muru peal.



Kokkuvolditavate ekraanidega mobiiltelefonide võidujooks käib juba mitu aastat ning need seadmed on ikka veel üsna nišitooted. Aasia üks suurimatest mobiilibrändidest OPPO astub nüüd voltimise juurest sammu edasi ja näitas oma virtuaalsel innovatsiooniüritusel OPPO INNO DAY 2020 nutitelefoni, mille ekraani kaks mootorit laiemaks kerivad.



(Sisuturundus)

Viiruste hooajal aitab igasugune mask rohkem või vähem, nende kaitsevõime on erinev. Kui korralikult kanda kirurgilist (seda "helesinist") maski, siis ka sellest on palju kasu, sest peab kahes suunas kinni vedelikutilgakesed, millega koos viiruseosakesed levivadki.

Haiglates ja drive-in koroonaproovi tegema minnes näeme me aga otseselt nakkusohtlikes kohtades meditsiinitöötajatel veidi teistsuguseid maske - respiraatoreid, mis mõeldud tõhusamalt ka väga peeneid osakesi kinni pidama.



Eesti elanike seas tehtud uuringu tulemused näitasid, et ligi veerand üle 35 aasta vanustest nutitelefonide omanikest kasutab üht parooli kõigi kontode ja äppide jaoks, paljud isegi mitu aastat järjest.

Uuringus tunnistasid 35-44 aastaste seas lausa 22% vastanutest, et kasutavad sama parooli igal võimalusel ning lausa 14% neist ei võta uut parooli kasutusele aastaid.

45-54 aastaste seas tunnistasid riskikäitumist täpselt sama palju ehk 22% vastanutest. 


Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.