juuni 2022

Mobiil-ID-d taotlemine muutub homsest lihtsamaks ja kiiremaks

Foto: (CC) Tung Nguyen / Pixabay

Alates 2. juulist muutub Mobiil-ID taotlemine oluliselt lihtsamaks ja kiiremaks, sest enam ei pea Mobiil-ID-d politsei kodulehel aktiveerima ja kõik saab tehtud mobiilioperaatorite juures. Ka pärast 2. juulit 2022 on Mobiil-ID endiselt riikliku garantiiga isikutunnistus. Siiani väljastatud Mobiil-IDd on jõus nende kehtivusaja lõpuni.

Kuidas leida oma uus lemmik online slotikas?

Foto: Besteonlinecasinos / Pixabay

(Sisuturundus)

Kui oled online kasiinodes uustulnuk, avastad kiiresti, et valikuid on väga palju. Eestis lubatud online kasiinod pakuvad tuhandeid mänge, mille vahel valida. Eelkõige slotikatel on saadaval erinevaid versioone, mistõttu võib olla keeruline teada, millise mänguga alustada või milline mäng annab sulle parima võiduvõimaluse. Kui vastad mõnele lihtsale küsimusele suudad lihtsamalt tuvastada millised sloti mängud just sulle kõige rohkem sobivad.

Philips toob välja hübriidtööks sobiva 5 MP kaameraga monitori

Philipsi hübriidtöö monitor.

Philips Monitors toob turule 5-megapikslise veebikaameraga universaalmudeli, mis sobib nii tööks kui mängimiseks. 

Kõige uuematele videokõnede standarditele vastab Philips 34E1C5600HE.

Uus monitor on loodud vastama hübriidtöö stiilist tulenevatele vajadustele ja väljakutsetele, aidates kasutajatel töötada kodus sama produktiivselt kui kontoris.

Funktsioonide- ja võimalusterohke Philips 34E1C5600HE pakub kaugtöökeskkonna töövahendeid ühes komplektis.

Sony laiendab valikut ja toob välja uue arvutimänguvarustuse brändi INZONE

Inzone brändi tooted.

Sony Europe B.V. tõmbas eesriide oma uuelt kaubamärgilt INZONE – arvutimänguritele mõeldud mänguvarustuselt. INZONE´i tooteseeriasse kuuluvad monitorid paistavad silma kõrge eraldusvõime ja suure dünaamilise ulatusega pildiga. Samal ajal pakuvad peakomplektid 360-kraadilist ruumilist heli.

Uue kaubamärgi ja tooteseeria väljatöötamisel lähtuti Sony senistest kogemustest heli- ja videotehnoloogia arenduses.

Huawei tutvustas Istanbulis oma uusi telefone ja sülearvutit
Huawei Nova Y70 ja Nova Y90.
AM 28. juuni 2022 - 1:22

Tehnoloogiafirma Huawei tutvustas eelmise nädala lõpus Istanbulis oma uusi järgmise põlvkonna nutiseadmeid, mille hulgast jõuavad peagi Eesti turule sülearvuti, nova nutitelefonid ja juhtmevabad kõrvaklapid.

Rahvusvahelisel tootetutvustusel selgitas Huawei lähemalt oma kontseptsiooni, millega uute toodete arendamisele lähenetakse.

Huawei esitlus

Sony uued BRAVIA XR Master seeria OLED telerid A90K ja A75K jõuavad Eestisse juulis

Sony Bravia A75K

Sony on avaldanud oma uuendatud BRAVIA XR Master seeria 4K HDR OLED telerite A90K ja A75K hinnad. Mõlemad telerid jõuavad Eestis müügile juulikuus.

Sony Cognitive Processor XR kiibiga telerid on iseõppivad, jälgides, kuidas inimesed telerit vaatavad ja kuulevad. Lisaks on need ühendatuna XR OLED Contrast Pro tehnoloogiaga, nagu Sony uusima põlvkonna A90K ja A75K 4K OLED telerid ka on, veelgi parema pildikvaliteediga.

Nõuanded ja soovitused: hasartmänguboonused

Foto: (CC) Pavel Sbitnev / Pixabay

(Sisuturundus)

Need online kasiino boonus näpunäited aitavad teil oma online kasiino boonust maksimaalselt ära kasutada! Et rohkem teada saada, milliseid boonuseid millises kasiinos saab leida, soovitame kasutada saite, mis aitavad teil nende valikute tegemisel. Väga kasulik nimekiri kasiinoboonused võib leida meie kodulehel, mis pakuvad kõige ahvatlevamaid boonuseid ja tutvustusi oma mängijatele.

Ruuter Archer C64 - kiire nagu harju keskmine

TP-link Archer C64 ruuter.

TP Linki ruuter Archer C64 on nagu tänapäeval ikka Beamforminguga ruuter ehk suunab oma levi just sinna, kus asub tarbivaid seadmeid. See on juba vana tuttav tehnoloogia, mis aitab leviala laiendada. Uuema aja lahendustest on mudelil olemas aga uusim WPA3 turvalisus ja gigabitine kohtvõrk ehk Ethernet. Gigabitine kiirus peakski praegusel ajal olema juba kodude standardiks, kui vaja ühest seadmest teise striimida või suuri faile liigutada. Ja nendega tegeleb juba pea iga kodu.

TEST: Logitech G435 – noore mänguri kvaliteetklapid, millel kaalu peaaegu polegi

Logitech G435 mänguriklapid

Kui annad mõnele nooremale mängijale tavalised juhtmevabad klapid, siis kipuvad need olema esiteks liiga suured ja teiseks liiga rasked. Kauem on ebamugav mängida, mis mõnikord ongi hea, et end mitte liiga kauaks mängima unustada, aga mugavus on ikkagi veel palju tähtsam. Logitechil on spetsiaalselt noortele mängijatele mõeldud juhtmevabad klapid G435, mis kaaluvad akuga kõrvaklappide kohta uskumatult vähe – 165 grammi.

Lisaks oli Arvutimaailmale testiks saadetud karbis kaasas ka hulk nänni nagu müts, kleepsud ja sõrmus.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.