Teemad

Kõik Arvutimaailma teemad.

Testime aasta jooksul Windows Mobile 6.5ga HTC HD2 mobiiltelefoni: kuidas Microsoft konkurentsis püsib, kas rakendusi Windowsi mobiiliplatvormile ikka lisandub ja kas kasutajamugavus areneb? Mis saab Windows Phone 7 tulekul vanadest Windowsiga telefonidest? Test algas mai keskel 2010 ja lõppes aasta hiljem..

Maikuus 2017 alustame järjekordset aastast testi - seekord on testimislaual, -taskus ja -kotis Huawei P10. Selle tähelepanuväärseimad osad on kaksik-kaamerad taga ja võimas selfie-kaamera ees, kõigil Leica logo tõestamaks kvaliteeti.

Alates maist 2009 testisime ühe aasta LG Arenat. Blogi annab teada, kuidas Lõuna-Korea tootja uus lipulaev vastu pidas ja kui mugav on see töötelefonina. Multimeediatelefon, mis nagu iPhone´gi on mahtuvusliku mitmikpuute-ekraaniga, sisaldab nii WiFit kui GPS-i, head ekraani ja tugevat metallkorpust. Test lõppes aasta hiljem, mais 2010.

Microsoft Lumia 640 XL oli üks esimesi Windowsiga telefone, mis sai Windows 10 uuenduse. Jälgisime aasta jooksul, kuidas see üleminek toimub ja kas Microsofti kõrged lootused uuele mobiiliplatvormile õigustasid end. Test lõppes 2016. aasta suvel.

Windows Phone 8 on saanud täisealiseks. Testisime, kuidas Nokia telefon aasta jooksul vastu peab ja tarkvara areneb. Test lõppes 2015. aasta suvel.

Kolmas aastase testi telefon meie laboris oli Windows Phone 7-ga Nokia Lumia 800. Alustasime 5. mail 2012, lõpetasime aasta hiljem.

Arvutimaailma labor on saanud enda lauale väga korraliku valiku Samsungi seadmeid: juhtmeta klapid, 360 kraadi kaamera, tehasesooja nutikella Gear S3, nutitelefoni objektiivid ja aastasesse nutitelefoni testi Samsungi lipulaeva S7, mis hiljem asendus S8-ga. Selle test, nagu nimigi ütleb, jätkub kogu tuleva aasta.

Marko asus testima vee- ja tolmukindlat, kuid mitte niiväga põrutuskindlat Sony XPERIA Z5 Compact telefoni. Lisaks oli kaasas ka testitavaid lisavidinaid selle telefoni juurde. Jälgi mängu. Test lõppes 2016. aasta suvel.

Internetiühendused, mobiilne internet, WiFi, fiiber - kõik, mis puudutab andmete saatmist ja vastuvõttu.

Arvutimaailma testilauale kukkus 21. juulil 2009 Eesti esimene Android-telefon. Nüüd hakkame Androidist siin blogima. Nüüd ja edaspidi.

 

Juhtmega ja juhtmeta, kontoriroti ja mänguri arvutihiired.

Traadita ehk Bluetoothiga lähiraadiovõrgu seadmed - testid, uudised.

CeBIT

Arvutimaailm CeBITi tehnoloogiamessil Hannoveris.

Digifotokad

Digikaamerad - seebikad, digipeeglid, hübriidid.

Multirootorid ja droonid on muutunud igapäevasteks töö- ja mänguvahenditeks. Siin rubriigis asuvad kõik lood droonidest.

Kogu info navigatsiooniseadmetest ja asukohamäärajatest.

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi songi koht, kus nendest kogemustest räägitakse, mida erinevatest Hiina e-poodidest ja eBayst on ostetud.

Aeg-ajalt testime ka klaviatuure.

AM kirjutab siin tarkadest arvuti juhitavatest tolmuimejatest, külmkappidest, pesumasinatest, muruniidukitest ja muudest kodumasinatest.

Mälud, graafikakaardid ja muud jupid.

Printivad, skaneerivad, paljundavad ja kohvi keetvad aparaadid.

Klapid peas.

Ekraanid meie ees.

Lahenduseta asju pole olemas.

Arvutid lauale.

Mälukaardid

Välkmälud.

Mängud on AM-is tagasi. Mänguteoreetiline ja praktiline rubriik, mis kajastab levinud trende mängudes, loo jutustamise probleeme, mänguteooriat ja selles vallas tehtud edusamme.

Kõik mobiilidest, nutitelefonidest ja pihuarvutitest.

Mobiiliga ühendatavad nutikellad, pulsimõõtjad, omaette targad kellad.

See sektsioon on läinud ajalukku - pihuarvutite asemel on meil nüüd nutitelefonid.

Kõik printeritest.

Näitame seinale pilti.

Kodurobotid, tööstusrobotid ja mängurobotid.

Võrgusalvestus ja privaatsalvestus.

Kõik, mis on meie võrgu taga.

Telli meilt sisuturundusartikkel, mida nähakse rohkem, kui lihtsat bannerit. Kirjuta info@reisijutud.com.

Skannerid

Skaneerimisseadmete elu-olu.

Artiklid (ja blogid) sülerite teemal.

Vana nähtuse uus tulemine - nüüd on tahvelarvutid Androidiga, iOSiga jm.

Artiklid ja blogid tarkvara teemadel - arendus, testimine...

Tee ise ja ära osta.

Võimalik, et terminalidest on midagi ka praegu kirjutada. Vanasti tähendasid nad lahjasid võrguarvuteid, mille tarkus ja mälu asusid serveris.

Arvutiturvalisus ja muud turvateemad IT vallast. [Turvateema RSS]

Videokaamerad

Veebi-, video- ja valvekaameratest.

Võrguseadmed

Võrgu tagajad.