Arvutimaailm FacebookisArvutimaailm Twitteris Arvutimaailm Youtube´isInstagram

Teemad

Kõik Arvutimaailma teemad.

Aastane test: Honor 20

Arvutimaailm teeb seda jälle: aastane test Honor 20ga juhtub täpselt kümme aastat hiljem, kui meie testilauale saabus esimene Androidiga telefon. Ajad on muutunud, Honor 20 on nende pöördeliste aegade keerises huvitav mudel. Keegi ei tea, mis Honorist ja Huaweist saab 90 päeva pärast, kui USA pikendatud kaubandusembargo tähtaeg uuesti saabub. Huaweil on oma platvormideülene operatsioonisüsteem valmis saanud. Kas Honor 20 saab Hongmengi ehk Harmony? Elame-näeme.

Aastane test: HTC HD2

Testime aasta jooksul Windows Mobile 6.5ga HTC HD2 mobiiltelefoni: kuidas Microsoft konkurentsis püsib, kas rakendusi Windowsi mobiiliplatvormile ikka lisandub ja kas kasutajamugavus areneb? Mis saab Windows Phone 7 tulekul vanadest Windowsiga telefonidest? Test algas mai keskel 2010 ja lõppes aasta hiljem..

Aastane test: Huawei P10

Maikuus 2017 alustame järjekordset aastast testi - seekord on testimislaual, -taskus ja -kotis Huawei P10. Selle tähelepanuväärseimad osad on kaksik-kaamerad taga ja võimas selfie-kaamera ees, kõigil Leica logo tõestamaks kvaliteeti.

Alates maist 2009 testisime ühe aasta LG Arenat. Blogi annab teada, kuidas Lõuna-Korea tootja uus lipulaev vastu pidas ja kui mugav on see töötelefonina. Multimeediatelefon, mis nagu iPhone´gi on mahtuvusliku mitmikpuute-ekraaniga, sisaldab nii WiFit kui GPS-i, head ekraani ja tugevat metallkorpust. Test lõppes aasta hiljem, mais 2010.

Aastane test: MS Lumia 640 XL

Microsoft Lumia 640 XL oli üks esimesi Windowsiga telefone, mis sai Windows 10 uuenduse. Jälgisime aasta jooksul, kuidas see üleminek toimub ja kas Microsofti kõrged lootused uuele mobiiliplatvormile õigustasid end. Test lõppes 2016. aasta suvel.

Aastane test: Nokia Lumia 635

Windows Phone 8 on saanud täisealiseks. Testisime, kuidas Nokia telefon aasta jooksul vastu peab ja tarkvara areneb. Test lõppes 2015. aasta suvel.

Aastane test: Nokia Lumia 800

Kolmas aastase testi telefon meie laboris oli Windows Phone 7-ga Nokia Lumia 800. Alustasime 5. mail 2012, lõpetasime aasta hiljem.

Aastane test: Samsung Galaxy S7/S8

Arvutimaailma labor on saanud enda lauale väga korraliku valiku Samsungi seadmeid: juhtmeta klapid, 360 kraadi kaamera, tehasesooja nutikella Gear S3, nutitelefoni objektiivid ja aastasesse nutitelefoni testi Samsungi lipulaeva S7, mis hiljem asendus S8-ga. Selle test, nagu nimigi ütleb, jätkub kogu tuleva aasta.

(Test on lõppenud, kestis alates 28.01.2017)

Aastane test: Z5 Compact

Marko asus testima vee- ja tolmukindlat, kuid mitte niiväga põrutuskindlat Sony XPERIA Z5 Compact telefoni. Lisaks oli kaasas ka testitavaid lisavidinaid selle telefoni juurde. Jälgi mängu. Test lõppes 2016. aasta suvel.

Andmeside

Internetiühendused, mobiilne internet, WiFi, fiiber - kõik, mis puudutab andmete saatmist ja vastuvõttu.

Arvutimaailma testilauale kukkus 21. juulil 2009 Eesti esimene Android-telefon. Nüüd hakkame Androidist siin blogima. Nüüd ja edaspidi.

 

Äriklassi sülearvutid

Mis eristab äriklassi sülearvutit tavalisest? Miks HP on hea valik? Blogi toetab HP, äriklassi sülearvuti saad osta Nb.ee e-poest.

Notebooks.ee

Arvutihiired

Juhtmega ja juhtmeta, kontoriroti ja mänguri arvutihiired.

Bluetooth seadmed

Traadita ehk Bluetoothiga lähiraadiovõrgu seadmed - testid, uudised.

Digifotokad

Digikaamerad - seebikad, digipeeglid, hübriidid.

Droonid

Multirootorid ja droonid on muutunud igapäevasteks töö- ja mänguvahenditeks. Siin rubriigis asuvad kõik lood droonidest.

GearbestNB! Enne edasiminekut loe ka seda: Tuntud Hiina e-pood Gearbest on maas, emafirmal pankrotioht

Siin asub sisuturundusblogi, mis tutvustab Hiina suurmüüja Gearbesti Eestis kõige populaarsemaid ja soodsamaid tooteid. Gearbest teeb vahest spetsiaalset Eesti, Läti ja Leedu turule sooduskampaaniaid, mõnikord jagame siin ka sooduskupongide koode, millega hinnast alla saada.

Ladudega GW4 ja GW5 ei lisandu makse, välja arvatud DHL (kuid mõnikord on ka DHL maksuvaba). Ostjale saabub kaup Eestisse 3-15 päevaga. Kõigi muude ladude jaoks on ost lisatasuta, kui valida kohaletoimetamise meetodiks Railway Mail.

Osta saab kaupa artiklis olevate linkide kaudu.

Gearbest why to choose

GPSid

Kogu info navigatsiooniseadmetest ja asukohamäärajatest.

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi songi koht, kus nendest kogemustest räägitakse, mida erinevatest Hiina e-poodidest ja eBayst on ostetud.

HP printeriblogi

HP printeriblogi annab nõu, kuidas taastäidetavad tindi- ja laserprinterid aitavad säästa loodust ja raha, kuidas oma printerit paremini kasutada ja õigesti valida. HP printeriblogi toetab HP ja Büroomaailm.

Aeg-ajalt testime ka klaviatuure.

Kodumasinad

AM kirjutab siin tarkadest arvuti juhitavatest tolmuimejatest, külmkappidest, pesumasinatest, muruniidukitest ja muudest kodumasinatest.

Mälud, graafikakaardid ja muud jupid.

Kontorikombainid

Printivad, skaneerivad, paljundavad ja kohvi keetvad aparaadid.

kõrvaklapid

Klapid peas.

Kuvarid ja telerid

Ekraanid meie ees.

Lahendused

Lahenduseta asju pole olemas.

Lauaarvutid

Arvutid lauale.

Logitechi nurgas tutvustame uusi põnevaid Logitechi tooteid, mida Arvutimaailma toimetus sai testida.

Mälukaardid

Välkmälud.

Mängud

Mängud on AM-is tagasi. Mänguteoreetiline ja praktiline rubriik, mis kajastab levinud trende mängudes, loo jutustamise probleeme, mänguteooriat ja selles vallas tehtud edusamme.

Mobiiltelefonid

Kõik mobiilidest, nutitelefonidest ja pihuarvutitest.

Nutikellad

Mobiiliga ühendatavad nutikellad, pulsimõõtjad, omaette targad kellad.

Öko

Kõik artiklid keskkonnasäästlikest ja äkonoomsetest lahendustest või toodetest leiab selle märksõna alt.

Pihuarvutid

See sektsioon on läinud ajalukku - pihuarvutite asemel on meil nüüd nutitelefonid.

Printerid

Kõik printeritest.

Projektorid

Näitame seinale pilti.

Kodurobotid, tööstusrobotid ja mängurobotid.

Salvestusseadmed

Võrgusalvestus ja privaatsalvestus.

Serverid

Kõik, mis on meie võrgu taga.

Sisuturundus

Telli meilt sisuturundusartikkel, mida nähakse rohkem, kui lihtsat bannerit või saada enda lugu, mida soovid siin avaldada. Kirjuta info@reisijutud.com ja küsi järele! <-- Ask for content marketing here.

Skannerid

Skaneerimisseadmete elu-olu.

Sõidukid

Kirjutame asjadest, mis viivad meid edasi: tasakaaluliikurist kuni isejuhtiva laevani. Muidugi testime ka uusi (ja vanu) sõiduautosid.

Sülearvutid

Artiklid (ja blogid) sülerite teemal.

Sülearvutite blogi

Alates aprillist 2021 alustab Arvutimaailm kasutatud sülearvutite testimise blogiga, kus proovime järgi erinevaid teise ringi seadmeid. Masinatega varustab ja blogi toetab 1it.ee Arvutipood.

1it

 

Tahvelarvutid

Vana nähtuse uus tulemine - nüüd on tahvelarvutid Androidiga, iOSiga jm.

Artiklid ja blogid tarkvara teemadel - arendus, testimine...

Tee ise

Tee ise ja ära osta.

Arvutimaailm CeBITi tehnoloogiamessil Hannoveris, CES-il, IFA-l ja mujal.

Terminalid

Võimalik, et terminalidest on midagi ka praegu kirjutada. Vanasti tähendasid nad lahjasid võrguarvuteid, mille tarkus ja mälu asusid serveris.

Turvalisus

Arvutiturvalisus ja muud turvateemad IT vallast. [Turvateema RSS]

Videokaamerad

Veebi-, video- ja valvekaameratest.

Võrguseadmed

Võrgu tagajad.

Võrguserveri blogi toetab QNAP (Quality Network Appliance Provider).

QNAP

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.