fbpx | AM.ee


Xiaomi sõsarbränd Redmi pakub väga häid juhtmevabasid kõrvaklappe Redmi Airdots, mida Arvutimaailm testis ja kiitis mõni aeg tagasi. Tõesti olid head, mahlaka bassi ja kauakestva akuga mugavad klapid.

Youtube´i mobiilist vaadates (Huawei Mate 20 Pro) oli esimese põlvkonna klappidega märgata väike viide, sest tegemist oli vanakooli Bluetooth-ühendusega, kus üks kuular võtab ühendust telefoniga ja jagab selle ühenduse edasi teisele juhtmevabale klapile. Selline lahendus põhjustabki suurema viite.Möödunud aastal hoidsid Microsoft Teams, Zoom ja Google oma rakendustega paljusid ettevõtteid ja organisatsioone töös. Videokõnede kasutajate hulk tõusis hüppeliselt. Tihedas konkurentsis on pereheitmised tavalised. Kuidas kujunevad tuleviku töökoha jõujooned 2021. aastal, analüüsib IT haldusteenuseid pakkuva Iteraction OÜ juht Joosep Truu.2020. aastal kiirendas Euroopa Liidu tervishoiu-innovatsiooni võrgustik EIT Health üle 120 idufirmat arenevast Euroopast, sh Eestist. Paljud neist on loonud tooted ja lahendused, millel on potentsiaali muuta meditsiini ja tervishoiu tulevikku. Kuue innovaatilise idufirma seas, kellel soovitatakse sel aastal silm peal hoida, on ka Eestist pärit Nursebeam.

Siin on kuus innovaatilist lahendust, mis võivad tulevatel aastatel muuta Euroopa tervishoiu ja biotehnoloogia maastikku.Militaartasemel vastupidavusega, loobitavad-uputatavad seadmed on omaette maailm. Ei räägi me siin kiiretest tehnoloogia viimase sõna protsessoritest ja kirgastest ekraanidest, vaid sellest, kas betoonile kukkudes jääb terveks või plahvatusohtlikus keskkonnas ei muutu sütikuks. Arvutimaailm on käinud varemgi Getacit muda ja lumega määrimas, seekord olid mudased kohad külmunud ja tuli minna lumme.(Sisuturundus)

Lenovo on meil tuntud kui Thinkpadide tootmise kunagine ülevõtja, need legendaarsed arvutid on praegugi väga populaarsed. Kuid selle brändi all tehakse veel palju teisigi tooteid. Siin on valik soodsaid pakkumisi Lenovo brändipäevadelt.OnePlus 8 oli testis hea telefon. Onelus 8T pidi samuti olema (pole veel testinud), aga enne proovime ära selle tootja soodsama ja kokkuhoidlikuma mudeli Nord N10 5G. Sest OnePlusi uued tippmudelid on ju kogu aeg kallimaks läinud ja enam pole hind põhiargument, mille järgi seda brändi valitakse. Seega miks mitte teha tootja poolt üks odavam mudel, natuke millegi arvelt kokku hoida ja jälle hinnatundlikumaid kliente endale võita? Jah, miks mitte.Asjade vedamiseks pole autot alati vaja - pitsa, ajalehe või mõnesajagrammise paki liigutamiseks ei pea liikvele ajama ligi tonni raskust liikurit. Mõnikord saab ka lihtsamalt. Eesti ettevõttes Vok Bikes välja töötatud ja kohapeal toodetud elektrilised kaubarattad on tänasest Tallinnas kuller- ja postiettevõtete teenistuses. Lisaks kaasas Vok üle 800 tuhande euro, mis aitab tööstuslikku tootmist alustada.29. jaanuaril toimub taas digitaalne koristuspäev, mis korraldatakse Telia, Maailmakoristuspäeva, Tartu Loodusmaja ja Tallinna Ülikooli koostöös. Kõik inimesed ja ettevõtted saavad osaleda oma nutiseadmete ja arvutite kasututest failidest ja andmetest puhastamisel, sest sellel kõigel on ka päris suur keskkonnajälg.ADM Cloudtech lisati juba teist aastat järjest Briti riiklike kommertsteenuste nimekirja Crown Commercial Services ehk CCS digitulemite ja spetsialistide pakkujana. CCSi partnerstaatus võimaldab ADM Cloudtechil anda oma panus Briti avaliku sektori digitaalse tuleviku kujundamisse.Igal kevadel on Huawei välja toonud oma järgmise tippmudeli ja seda võib selgi aastal oodata. Esimesed lekked Weibo blogijalt ning uudis Gizmochinalt vihjavad, et mobiilil saab olema rekordiline, lausa teleskoopiline suurendus.


Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.